Kursy online za darmo. Czyli darmowe kursy i szkolenia do Twojej dyspozycji.

Kursy online za darmo. Czyli darmowe kursy i szkolenia do Twojej dyspozycji.

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Kursy online za darmo. Czyli darmowe kursy i szkolenia do Twojej dyspozycji.

Aby skorzystać z naszej oferty zostaw swój mail pod wybranym linkiem !

Kursy i poradniki

1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST

5. Wywieranie wpływu na ludzi – / dostęp limitowany /

Szkolenia sportowe i trenerskie

6. Kurs Trener Personalny – / dostęp limitowany /
7. Kurs Instruktor Biegania
8. Kurs Instruktor Fitness

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut)
2. otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w kursie

Firma szkoleniowa Kar-Group chce zaprosić na darmowe szkolenia wiedzowe. Staramy się jako jeden z liderów na rynku szkoleń dawać możliwość darmowej edukacji dla osób które tego potrzebują. Przygotowaliśmy szereg darmowych szkoleń online z których może skorzystać każdy. Materiały edukacyjne które oferujemy mogą posłużyć każdemu kto chce się rozwijać w wybranej dziedzinie.

Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia. Oferowane kursy respektowane są w Urzędach Pracy. Odbyty kurs pomaga przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej i składaniu wniosku o dofinansowanie z UP. Kursy dają możliwość uzyskania certyfikatów i dyplomów potwierdzających odbycie szkolenia

Czy wiesz, że nie wszystkie kursy są płatne? I nie chodzi w tym momencie o szkolenia, które są oferowane w ramach państwowych programów, ale o komercyjną ofertę firmy Kar-Group. Po prostu – jeśli jesteś kursantem, możesz dodatkowo skorzystać z kilku ciekawych szkoleń. Dowiedz się więcej na temat bezpłatnego zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Nauki nigdy za wiele

Kursy online za darmo
Kursy online za darmo

Jeżeli planujesz nieustanny rozwój kariery zawodowej, bierzesz pod uwagę nie tylko zdobywanie doświadczeń, ale i poszerzanie kompetencji w ramach szkoleń. Kursy w ofercie Kar-Group odzwierciedlają, w jak wielu branżach niezbędne okazuje się doszkolenie lub poznawanie pewnych zagadnień od zera. Nie tylko ambicja nakazuje zdobywać kolejne umiejętności; wymusza to niejako charakter dzisiejszego rynku pracy. Wielu rzeczy nauczymy się w trakcie codziennej pracy, o innych poczytamy w Internecie lub podręcznikach, ale najbardziej sprawdzoną formułą zdobycia konkretnego know-how jest udział w profesjonalnym kursie.

Jak wspomnieliśmy, firma Kar-Group oferuje ich sporo, zarówno w formacie stacjonarnym, jak i internetowym. Szkolenie online oznacza, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu i momencie, zapoznając się z materiałami szkoleniowymi na ekranie komputera, smartfona albo na wydruku. Taka edukacja w żaden sposób nie koliduje z chodzeniem na studia, domowymi obowiązkami czy pracą na pełen etat. Po prostu poświęcasz część wolnego czasu na przygotowania do egzaminu w swoim własnym tempie.

Na ten moment oferujemy darmowe kursy wiedzowe w zakresie: (Na końcu artykułu linki do zapisu !)

  • kurs wywieranie wpływu / manipulacja;

  • kurs mądrego rodzica;

  • kurs instruktor fitness / aerobik;

  • kurs marketing i reklama;

  • kurs instruktora biegania;

  • kurs trener personalny;

  • kurs administracja publiczna i samorządowa.

Skupmy się pokrótce na korzyściach, jakie wynosisz z darmowych szkoleń. Być może zajmujesz się pokrewnymi dziedzinami, ale dzięki rozszerzeniu umiejętności zwiększasz swoje szanse na awans i docenienie.

Kurs wywierania wpływu / manipulacja

Aby skutecznie zarządzać zespołem czy osiągać swoje zamierzenia, wcale nie trzeba manipulować innymi. Powiesz, że tylko niektórzy rodzą się z cechami lidera. Ale czy wiesz, że zdecydowanie ważniejsze jest nabycie umiejętności, które pozwalają wywierać wpływ na innych? Know-how w zakresu komunikacji interpersonalnej zdecydowanie ułatwia nawiązywanie relacji, z których płyną określone korzyści. Istnieje cała masa socjotechnik i zachowań, które wpływają na psychikę otoczenia. Nie uciekając się do prymitywnych oszustw, intryg czy kłamstw możesz skutecznie oddziaływać na innych. Dotyczy do współpracowników, kontrahentów, a także osób, które stanowią nasze codzienne, naturalne otoczenie. Przydatna wiedza? Jeszcze jak…

Kurs mądrego rodzica

Zabronić czy pozwolić? Pochwalić czy powstrzymać się od komplementu bez szczególnej okazji? Zachęcać do konkretnej aktywności czy zostawić wolny wybór? Rodzicielstwo stawia przed nami mnóstwo pytań, wątpliwości i wyzwań. Warto być rodzicem kochającym, ale także i mądrym. Takim, który wychowuje, a nie tylko rozpieszcza lub terroryzuje. Ani zbyt surowa i chłodna, ani zbyt bliska relacja nie są najlepszym rozwiązaniem. Gdy na co dzień obserwujemy konflikty międzypokoleniowe, szukamy rozmaitych przyczyn. A te bywają prozaiczne. Nawet mądrzy ludzie nie muszą okazać się mądrymi rodzicami. Dlatego darmowy kurs dla rodziców zdecydowanie przybliża zachowania i postawy, które sprzyjają udanemu wychowaniu.

Kurs instruktor fitness / aerobik

Moda na życie fit niesie ze sobą istotne konsekwencje dla rynku pracy: powstało wiele nowych specjalizacji, które skupiają się wokół zdrowego odżywania i usystematyzowanych ćwiczeń. Niektórzy chcą ćwiczyć w domu, korzystając z poradników na YouTube, inni wykupują karnety na siłownie. Są różne drogi do wypracowania kondycji, niższej wagi i atrakcyjniejszej sylwetki. Jedno się nie zmienia: każdy potrzebuje profesjonalnego wsparcia. Instruktorzy fitness i aerobiku mają pełne ręce roboty, zarówno w dużych miastach, jak i coraz mniejszych ośrodkach. Aby zdobyć pracę i zaufanie swoich przyszłych podopiecznych nie tylko muszą wyglądać na tych, którzy wiedzą, jak pracować nad ciałem, ale przede wszystkim posiadać kompetencje. Potwierdzają je certyfikaty, takie jak wydawane przez firmę Kar-Group. Darmowy kurs dla przyszłych instruktorów fitness i aerobiku jest znakomitą propozycją dla wyrobienia sobie papierów w związku z pasją zdrowego życia. Nawet jeżeli nie zaczniesz od razu kariery na siłowni… zdobędziesz wiedzę przydatną w prywatnym życiu.

Kurs marketing i reklama

Żyjemy w świecie marek i narracji. Narzędzia marketingu są wykorzystywane przez większość przedsiębiorstw – od najmniejszych, po największe, których budżety reklamowe sięgają milionów złotych rocznie. Promocja jest wszędzie, na ekranach, w które się wpatrujemy, w przestrzeni miejskiej, praktycznie na każdym kroku. Sztuką jest wyróżnić się na tle konkurencji, znaleźć sposób na dotarcie do klientów w tak sporym szumie informacyjnym. Wygrywają Ci, którzy wiedzą, jak działać w branży marketingowej, jak skutecznie reklamować swoje produkty i usługi. Jedynie regularny udział w szkoleniach – w tym przypadku kurs jest darmowy – pozwala być na bieżąco z trendami i metodami, które przynoszą pożądane efekty. Dowiedz się, jak komunikować, by zarabiać i budować najlepszy wizerunek.

Kurs instruktora biegania

Jogging ma niewątpliwie wiele zalet, a jest coraz chętniej uprawiany w każdym zakątku polski. Prawdziwy boom na bieganie jest widoczny chociażby po ilości organizowanych maratonów i biegów, nie wspominając o szerokiej dystrybucji sportowego sprzętu. Jednak nieprawidłowe podejście do biegania skutkuje urazami, o których należy pamiętać. Właśnie dlatego dobrze jest korzystać z porad fachowców, którzy przygotowują indywidualne plany treningowe oraz wspierają osiąganie coraz lepszych wyników. Jeśli chcesz stać się coachem joggingu, przy okazji korzystania z oferty szkoleniowej Kar-Group możesz zapisać się ten darmowy kurs, który z pewnością ułatwi rozpoczęcie profesjonalnej kariery instruktora biegania.

Kurs trener personalny

Jak już o coachingu mowa, trening personalny jest współcześnie absolutną podstawą uprawiania sportu, szczególnie w profesjonalnym wymiarze. Tak, jak niezbędne są treningi, tak naturalne wydaje się wsparcie trenerów, którzy reprezentują maksymalnie indywidualne podejście. Trening personalny wymaga holistycznej wiedzy i bardzo specyficznego podejścia, które motywuje i mobilizuje do wzmożonego wysiłku oraz przełamywania słabości. Wiedza zdobyta w ramach tego szkolenia pozwala Ci spojrzeć na rozwój z zupełnie nowej perspektywy, przydatnej nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym.

Kurs administracja publiczna i samorządowa

Każdemu z nas – obywateli – zależy na tym, by administracja publiczna, państwowa, ale i samorządowa funkcjonowała zgodnie z jak najlepszymi standardami i praktykami. Jednak poza kwestiami uczciwości czy ambicji na pierwszy plan wysuwają się kompetencje i umiejętności. Jeżeli pracujesz w sektorze publicznym lub samorządowym albo planujesz podążenie tą ścieżką, weź pod uwagę darmowy kurs, który znajduje się na platformie Kar-Group. W przystępny, merytoryczny sposób przybliża on najważniejsze zagadnienia pozwalające rozwinąć karierę nowoczesnego, przyjaznego i skutecznego urzędnika.

Jak uważasz, który z bezpłatnych kursów najbardziej odpowiada Twoim potrzebom zawodowym?

 

Najbardziej opłacalne kursy.

Czyli jakie kursy będą na czasie ?


 

 
fraza kluczowa artykułu: Kursy online za darmo, Kursy online za darmo, Kursy online za darmo, Kursy online za darmo, Kursy online za darmo, Kursy online za darmo, Kursy online za darmo, Kursy online za darmo, Kursy online za darmo

Rating: 8.2/10. From 5 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.