Strony z kursami online / darmowe szkolenia

Strony z kursami online / darmowe szkolenia

Rozwój technologii i liczne zmiany na rynku pracy to tylko jedne z wielu czynników, które wpłynęły na popularyzację szkoleń przeprowadzanych w trybie online. Jedną z firm oferujących dziesiątki kursów dostępnych przez Internet jest Kar-Group. Dowiedz się więcej na temat korzyści płynących z e-learningu i atrakcyjnej oferty skierowanej do bardzo szerokiego grona potencjalnych uczestników.

Kursy online, czyli zdalnie też można

Wśród wielu Polaków wciąż pokutuje przeświadczenie, że jakakolwiek forma edukacji zdalnej to wciąż jedynie uzupełnienie tradycyjnego modelu „szkolnego”, w którym trzeba się fizycznie spotkać, aby przekazać określony zasób wiedzy. Tymczasem na naszych oczach świat zmienia swoje oblicze. Chociażby uczniowie i studenci coraz częściej realizują program nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi e-learningowych.

Strony z kursami online

Wybierz rodzaj kursów

Strony z kursami darmowymi online / lista stron

1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST
5. Poradnik dietetyczny
6. Psychologia psa
7. Budowanie Pewności Siebie

 Szkolenia sportowe i trenerskie

1. Kurs Trener Personalny
2. Kurs Instruktor Biegania
3. Kurs Instruktor Fitness

Każdy z nas ma swoje zobowiązania – zawodowe czy rodzinne. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć czas na dojazdy do dużych miast w celu nauki w trybie stacjonarnym. Zdalna nauka otwiera zupełnie nowe perspektywy – uczymy się, kiedy chcemy i możemy. Co więcej, Kar-Group oferuje wewnętrzne egzaminy, dzięki którym zaliczenie również odbywa się w chwili najbardziej dogodnej dla Ciebie.

Idea kursów online zakłada możliwie jak najszerszy zakres tematyczny, dzięki czemu każdy może znaleźć program skrojony na miarę własnych potrzeb czy oczekiwań. Przez Internet można przecież zdobyć wiedzę na skrajnie różne tematy: behawiorystyki psa, programowania, gotowania czy zarządzania w sporcie. Dlatego niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub czym chcesz się zająć, nie skreślaj szkoleń dostępnych online, tylko zastanów się, w jaki sposób możesz wykorzystać ich potencjał.

Taniej (i lepiej?) niż stacjonarnie

Analizując ceny kursów online, łatwo zauważyć, że są one tańsze od stacjonarnych wariantów. To niewątpliwy atut, który ma swoje uzasadnienie w tym, że odchodzi wiele kosztów organizacyjnych, na czele z wynajmem sali, opłaceniem trenera czy innymi opłatami, np. podstawowym cateringiem. Dlatego zdobywanie nowych kwalifikacji przez Internet jest tańsze niż tradycyjnie, a przez to przystępniejsze. Dwa fakty, o których warto wspomnieć przy tej okazji:

 • w Kar-Group część kursów oferujemy za darmo – dowiedz się więcej z dalszej części artykułu,

 • w Kar-Group certyfikat ukończenia kursu online jest identyczny, jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, nie zawiera żadnych dodatkowych adnotacji.

Nie warto zwlekać z rozpoczęciem samodzielnej nauki przez Internet, która jest nie tylko łatwiejsza, ale i tańsza, co może mieć znaczenie np. na początku drogi zawodowej i dla osób znajdujących się w trudniejszej sytuacji materialnej.

Poradnik – jak skutecznie uczyć się na kursach online

 1. Materiały dostępne na platformie e-learningowej możesz oglądać na urządzeniach mobilnych i komputerze, ale treści tekstowe warto wydrukować, aby nie męczyć wzroku.

 2. Postaraj się wygospodarować czas tylko na naukę, bez dodatkowych rozpraszaczy, w warunkach, które sprzyjają efektywnemu rozwojowi.

 3. Traktuj uczestnictwo w kursie jako rodzaj wyzwania i przygody. To nie jest szkoła, w której „trzeba”, tylko szkolenie, na którym „można”, bo przynosi to wymierne korzyści, a tematyka jest wybrana przez Ciebie.

 4. Rób własne notatki, sprawdzaj niezrozumiałe definicje, skupiaj się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Od zdanego egzaminu jeszcze ważniejsze jest to, co wyniesiesz dla swojego rozwoju zawodowego.

 5. Nie spiesz się. W Kar-Group możesz uczyć się stopniowo, lekcja po lekcji, bez presji czasowej. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają napięty grafik i obawiają się, że to przeszkoda w kontekście zdalnej, samodzielnej nauki.

Certyfikat, który warto otrzymać

W przypadku kursów Kar-Group za ukończenie płatnego szkolenia otrzymuje się certyfikat (zarówno w formie wydruku, jak i elektronicznej). Za dodatkową opłatą przygotowywane są też inne rodzaje pamiątek, na przykład medal, dyplom czy statuetka. Samo otrzymanie certyfikatu jest uzależnione od pomyślnego zdania egzaminu w formie testu. Do zaliczenia potrzeba minimum 70% poprawnych odpowiedzi, a ewentualna poprawka jest darmowa.

Co daje certyfikat? Przede wszystkim wzbogaca CV. Dziś pracodawcy nie zwracają aż tak dużej uwagi na wykształcenie, bo stało się ono powszechne i wcale nie świadczy o tym, na czym zależy firmom. W różnych branżach liczy się teraz doświadczenie i holistyczne podejście do zawodu. Im bardziej udokumentowane kompetencje dotykające różnych dziedzin, tym lepiej. Dlatego nie wahaj się inwestować w rozwój osobisty i skorzystaj z faktu, że Kar-Group gwarantuje dostęp do dziesiątek szkoleń dla specjalistów z wielu branż.

Zamiast kilku lat na kolejne studia wyższe poświęcasz parę dni na samodzielną naukę. Owszem, trudno porównywać dyplom uczelni wyższej z certyfikatem ukończenia kursu, ale z innej strony – najważniejsze jest, co wymagane na danym stanowisku i na co zwracają uwagę pracodawcy. Nie trać więc czasu i dąż do doskonałości, dopisując w CV kolejne wartościowe punkty.

Dla kogo kursy online

Zastanawiasz się, kto powinien w pierwszej kolejności zainteresować się płatnymi i darmowymi szkoleniami Kar-Group? To między innymi:

 • uczniowie i studenci,

 • bezrobotni,

 • początkujący przedsiębiorcy,

 • osoby powracające na rynek pracy po przerwie,

 • osoby zainteresowane przebranżowieniem,

 • fachowcy poszerzający kompetencje i dążący do awansu lub planujący zmianę stanowiska,

 • pasjonaci danej dziedziny.

Jednym słowem, kursy online są dla każdego. Wiek czy doświadczenie zawodowe nie grają roli – liczy się zainteresowanie tematem i determinacja podczas samodzielnej nauki.

Darmowe kursy wyjątkową szansą nabycia nowych umiejętności

Pod adresem https://kar-group.elk.pl/darmowe-kursy/ została opublikowana lista aż 11 bezpłatnych szkoleń, w których możesz wziąć udział bez żadnych zobowiązań (nie licząc zapisania się do newslettera, co wymaga jedynie podania adresu e-mail). Każdy z kursów online jest warty bliższego poznania, dlatego poświęć chwilę na wybór najlepszego z nich.

Przypomnijmy: udział jest całkowicie bezpłatny. Jedyna różnica w porównaniu z płatnymi wariantami polega na tym, że nie wykonujesz testu, za którego zaliczenie przekazywany jest certyfikat. Masz jednak okazję do zdobycia wielu przydatnych informacji i zainteresowania się możliwościami, jakie oferuje Kar-Group.

Strony z kursami online
Strony z kursami online

fraza kluczowa: Strony z kursami online, darmowe szkolenia, Strony z kursami online, darmowe szkolenia, Strony z kursami online, darmowe szkolenia, Strony z kursami online, darmowe szkolenia, Strony z kursami online, darmowe szkolenia

Rating: 10.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.