Dobre książki o biznesie – jaki ebook wybrać ? 5 najlepszych pozycji !

Dobre książki o biznesie

Prawie każdy zastanawiał się jakie są dobre książki o biznesie, jakie książki warto przeczytać aby skutecznie rozwijać biznes i siebie. Dziś artykuł przedstawiający ranking książek o biznesie. W zestawieniu pozycje z zakresu biznesu i rozwoju osobistego.

RANKING KSIĄŻEK O BIZNESIE

Jakie kryteria decydowały o wyborze

1. ilość ocen i opinii książki

2. jak długo pozycja jest na rynku

3. zawartość merytoryczna

POZYCJA 1

1. Sztuka wzbogacania się

Wallace D. Wattles

okładka książki Sztuka wzbogacania sięSkoro trafiłeś na tę stronę, to prawdopodobnie zdarza Ci się czytać artykuły / książki na temat tego jak oszczędzać lub jak pomnażać pieniądze, np. inwestując na giełdzie, w nieruchomości czy lokaty bankowe. Czy robiąc to nadal nie osiągasz takich rezultatów jakich byś oczekiwał? Nie mogłeś trafić lepiej. Za kilka chwil będziesz jednym z wielu czytelników, którzy raz na zawsze pozbyli się BŁĘDNYCH przekonań na temat PIENIĘDZY.

Połóż jedną rękę na sercu, a drugą podnieś do góry, gdy okaże się, że spełniasz któryś z poniższych wymogów:

 • Czy żyjesz w przekonaniu, iż pieniądze są DOBRE, dobrze jest mieć ich dużo, i żyć w luksusie?
 • Czy nie przemknie Ci przez myśl, widząc obcego, bogatego Polaka, że ta osoba MOGŁA zdobywać swój majątek w sposób nieuczciwy?
 • Czy potrafisz skutecznie oszczędzać? (I nie akceptuję odpowiedzi: „Nie mam z czego”, ZAWSZE jest z czego.)
 • Czy byłbyś dumny posiadając ogromny dom i najnowszy model Mercedesa i zupełnie nie wstydziłbyś się pokazywać w nim wśród rodziny i znajomych?
 • Czy jesteś dumny z poczynań finansowych swoich rodziców i możesz z ręką na sercu powiedzieć, że wiedza, którą od nich otrzymał dziś procentuje?
 • Czy uczyłeś się o pieniądzach W SZKOLE, myślałeś o nich oraz nie bałeś się o nich rozmawiać?

POZYCJA 2

2. Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Kamila Rowińska

okładka książki Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Powiem Ci to na wstępie tylko raz i nie będę tego nigdy powtarzać. To, co widzisz, nie jest książką, to, co widzisz, to serce kobiety zuchwałej i silnej. To serce to Twój osobisty doradca, Twój nowy wewnętrzny głos, Twoje nowe natchnienie. Dlatego zamiast ją otwierać, będziesz miał raczej ochotę ją uścisnąć, tak jak dłoń przyjaciela, towarzysza, Twojego coacha. Ale może zacznijmy od początku.

 

Jednak to nie jest wszystko. Twój coach, Kamila Rowińska, ma dla Ciebie wiele niespodzianek. Wraz z nią:

 • wykonasz ćwiczenia i odpowiesz sobie na pytanie, czego chcesz, kim jesteś, co dla Ciebie jest najważniejsze, dokąd zmierzasz i jak tam dotrzeć;
 • bardziej się docenisz;
 • staniesz się osobą pewniejszą siebie;
 • poznasz siebie (!) i określisz, co jest dla Ciebie ważne;
 • zdobędziesz „coacha”, który będzie Cię wspierać, motywować i przypominać, gdzie zdążasz;
 • poznasz autorkę, której sukces to praca i zdeterminowanie, a przy tym – ciepło, serdeczność i wiara.

POZYCJA 3

3. Bogać się, kiedy śpisz

Ben Sweetland

okładka książki Bogać się, kiedy śpiszDzięki odblokowaniu swojego umysłu zaczniesz automatycznie więcej pamiętać, wzmocnisz swoją pamięć oraz inne siły umysłu. Pozwoli Ci to zbudować pewność siebie, wydobyć ukryte talenty oraz pokaże Ci, że możesz być bogaty.

Jak już niedługo będziesz miał okazję się dowiedzieć, sam proces komunikowania się z twórczym umysłem jest całkiem prosty. Niektórzy potrzebują kilku dni na poznanie tego bezcennego sekretu. Inni potrzebowali na to tylko jednej nocy. To naprawdę cudowne przeżycie – tak nagle znaleźć magicznego dżina wykonującego wszelkie nasze rozkazy.

Ile ta wiedza jest warta dla Ciebie?

Pomyśl, ile ta wiedza może być warta dla Ciebie, skoro zanim skończysz czytać tę książkę, będziesz raz na zawsze wiedział:

 • Jak rozpoznawać swoje prawdziwe życiowe cele – niezależnie od tego, co inni ludzie na ten temat chcą Ci wmówić.
 • Jak poznać swoje prawdziwe ja – Twe autentyczne zdolności i złoża ukrytych talentów.
 • Jak zdobyć poczucie niewzruszonej pewności siebie.

POZYCJA 4

4. Sztuka zdobywania pieniędzy

P.T. Barnum

okładka książki Sztuka zdobywania pieniędzybogactwo Po pierwsze: autorem książki jest P.T. Barnum, największy charyzmatyk wśród milionerów, showman wśród logicznych biznesmanów, cyrkowiec wśród polityków  i przede wszystkim szaleniec w loży genialnych marketerów. Człowiek, który stał się milionerem w 100 krotnie trudniejszych warunkach, niż możemy sobie to dzisiaj wyobrazić.

bogactwo Po drugie: ta książka jest swoistą biblią, wśród osób, które przez dziesiątki lat zdobywały fortuny. Wyobraź sobie ciągle działający schemat. Ktoś bierze do ręki tę książkę, wprowadza w życie rady P.T. Barnuma i po kilku miesiącach widzisz jak małymi krokami zmienia się jego sytuacja finansowa.

bogactwo Po trzecie: „Sztuka zdobywania pieniędzy” ujawnia ponadczasowe prawa rządzące mechanizmem zdobywania fortuny, które nie zmieniły się od ponad 100 lat. Wyobrażasz sobie tych wszystkich autorów poradników, którzy chcieli zdetronizować tą ponadczasową książkę i odchodzili z kwitkiem? Ich płacz i wściekłość usłyszysz, gdy przeczytasz ostatnią kartkę tego arcydzieła. Zrozumiesz wtedy, że wszystko co przeczytałeś na temat bogactwa, oszczędzania, ekonomii czy nawet wychowania swoich dzieci do świadomego bogactwa wywodzi się z tej książki.

POZYCJA 5

5. Sprzedawaj w sieci!

Artur Samojluk

okładka książki Sprzedawaj w sieci!Witaj, przyszły lub obecny przedsiębiorco!
Na początku odpowiedz, proszę, na kilka pytań skierowanych do osób prowadzących biznes i chcących zaistnieć w Internecie albo takich, które z tą branżą wiążą początek swojej kariery zawodowej lub biznesu. Odpowiedz szczerze na te proste pytania, zanim przejdziesz do dalszej części tekstu.

 • Czy zdarza Ci się myśleć o założeniu sklepu internetowego, aby zaistnieć w sieci?
 • Posiadasz firmę / sklep stacjonarny i martwią Cię niezadowalające obroty?
 • A może jesteś już tak blisko, że przyłapujesz się na tym, jak przy porannej kawie wpisujesz w Google hasło: Jak założyć sklep internetowy i zacząć sprzedawać w sieci?

Co tracą biznesy, które powstrzymują się od rozpoczęcia skutecznej sprzedaży w sieci?

Przeczytaj uważnie, a dowiesz się, co zyskasz, rozszerzając swój biznes poprzez sprzedaż internetową. To tylko niektóre z korzyści i cech sprzedaży w Internecie, które tracą ci, którzy nie sprzedają w sieci.

 • Sklep internetowy działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Nie od 8 do 18. Codziennie. Także w weekend. Nawet w święta ludzie mogą u Ciebie kupować, jeśli zechcą.
 • Miliony klientów na całym świecie. Możesz oczywiście skoncentrować się tylko na Polsce, wtedy Twój rynek to „tylko” 14 milionów internautów powyżej 15. roku życia. Wychodzisz z ofertą.
 • Bogacisz się, kiedy śpisz. To, że Twój sklep pracuje 24/7, powoduje, że gdy budzisz się o szóstej rano, możesz być bogatszy niż przed zaśnięciem.
 • Działa automatycznie. Sklep internetowy w dużym uogólnieniu to wirtualny pracownik, który większość elementów pracy wykonuje automatycznie. Pod warunkiem, że wiesz, jak powinien działać i wyglądać taki sklep.
 • Nie potrzebujesz biura ani lokalu. Wiele osób rezygnuje z prowadzenia sklepu stacjonarnego, gdyż lwią część zysku pochłaniają opłaty za wynajęcie lokalu. Sklep internetowy możesz zacząć prowadzić w mieszkaniu, piwnicy, a nawet w stodole. Oczywiście zależy, co chcesz sprzedawać i na jaką skalę.

 

Ranking Dobre książki o biznesie

Dziękujemy za uwagę.

 

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Skorzystaj z wiedzy i odbierz konkretne wskazówki w każdym ze szkoleń. Wybierz interesujący Cię temat i podnieś swoje kwalifikacje.

Aby skorzystać z naszej oferty zostaw swój mail pod wybranym linkiem !

Jak awansować w pracyKursy i poradniki

1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST

5. Wywieranie wpływu na ludzi – / dostęp limitowany /

Szkolenia sportowe i trenerskie

6. Kurs Trener Personalny – / dostęp limitowany /
7. Kurs Instruktor Biegania
8. Kurs Instruktor Fitness

 

Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut)
2. otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w kursie

 

 

Przeczytaj także:

1.Trudny klient ? Czyli jak poradzić sobie z trudnym klientem !

2. Walka z lenistwem – 7 sposobów dla każdego !

3. Jak być liderem ? Efektywna praca w zespole !

 

 

 

fraza kluczowa artykułu: Dobre książki o biznesie, Dobre książki o biznesie, Dobre książki o biznesie, Dobre książki o biznesie, Dobre książki o biznesie, Dobre książki o biznesie, Dobre książki o biznesie, Dobre książki o biznesie, Dobre książki o biznesie,dobre książki o biznesie,jaki ebook wybrać,książki o biznesie pdf,książki o biznesie dla początkujących,dobre książki o biznesie,jaki ebook wybrać,książki o biznesie pdf,książki o biznesie dla początkujących

Rating: 10.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.