Certyfikat rzetelności – certyfikat dla firmy

Certyfikat rzetelności
Certyfikat rzetelności

Certyfikat rzetelności – certyfikacja firm

Co oznacza dla Ciebie słowo „rzetelny” w kontekście prowadzenia biznesu? Dla jednych to bycie wiarygodnym, dla innych rzetelność wiąże się z należytym wypełnianiem swoich obowiązków, a jeszcze inni powiedzą, że jest to spełnianie odpowiednich wymagań. Wszystkie te odpowiedzi będą prawidłowe. W jaki sposób jednak pokazać klientowi, że jest się firmą godną zaufania? Odpowiedzią na to pytanie jest Certyfikat Laur Wiarygodności.

Nie od dziś wiadomo, że oprócz posiadania odpowiednich umiejętności czy doświadczeń, liczy się przysłowiowy papier, który będzie to potwierdzał. Ważne jest zatem nie tylko przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji, czy dbanie o klientów i wizerunek firmy, ale także dowód, który będzie to poświadczać.

Program Laur Wiarygodności – zalety i korzyści z uczestnictwa dla Twojej firmy

Do programu może przystąpić firma, której właściciel i pracownicy na co dzień kierują się w swojej pracy uczciwością i rzetelnością. Celem programu Laur Wiarygodności jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które
w sposób świadomy prowadzą swoją działalność.

Uczestnicząc w programie nie tylko budujesz swój pozytywny wizerunek, ale też wzmacniasz swoją pozycję na rynku. Dzięki temu możesz wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać zaufanie wśród obecnych i potencjalnych klientów. Zdobycie przewagi na rynku krajowym pozwala na budowanie silnej i świadomej marki, a także na zdobycie uznania oraz reputacji.

Oprócz wymienionych powyżej korzyści, biorąc udział w programie Laur Wiarygodności, zdobywasz dodatkowe narzędzie do marketingu, który jest dźwignią handlu. Logo certyfikatu może być umieszczane i wykorzystywane na stronie firmy, różnych dokumentach czy w stopce maila.

Program Laur Wiarygodności – zasady

Każda z firm chcących przystąpić do programu, w celu uzyskania certyfikatu, przechodzi weryfikację. Konieczne jest także przestrzeganie zasad ogólnopolskiego programu wiarygodności. Co to oznacza w praktyce?

Zobowiązujesz się do:

  • dbania o pozytywną opinię w środowisku biznesowym, ale również społecznym,
  • kierowania się w swojej pracy zasadami uczciwości oraz rzetelności,
  • przestrzegania praw konsumentów oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie,
  • stawiania moralności na pierwszym miejscu,
  • promowania swojej firmy jako wiarygodnej.

Zasady dotyczą nie tylko Ciebie jako właściciela firmy, ale także wszystkich Twoich pracowników.

Co otrzymasz przystępując do programu Laur Wiarygodności?

  • Przede wszystkim musisz wiedzieć, że przystąpienie do programu jest dożywotnie, dlatego tak ważne jest świadome podjęcie decyzji – warto pamiętać, że wiąże się ono z przestrzeganiem wymienionych wcześniej zasad. Jeśli obce Ci jest uczciwe prowadzenie biznesu – ten program nie jest skierowany do Ciebie. Jeśli jednak uczciwe oraz świadome budowanie swojej marki jest dla Twoim priorytetem, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu

Tylko jeden krok dzieli Cię od dołączenia do grona przedsiębiorców mogących się poszczycić udziałem
w Programie Laur Wiarygodności. Nie czekaj – zacznij działać już dziś i zacznij wyróżniać się na tle konkurencji (zobacz tutaj).

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.