Kurs menedżer sportu / szkolenie w formie online

Kurs menedżer sportu

Kurs menedżer sportu / szkolenie w formie online jak zrobić ?

Poradnik krok po koku !

Czy masz świadomość, w jak szybkim tempie profesjonalizuje się polski sport? Praca na menadżerów czeka praktycznie w każdej dyscyplinie i każdym regionie. Po prostu warto połączyć pasję, sportowe zainteresowania i wiedzę, żeby wykorzystać ją w praktyce. Chcesz rozpocząć karierę menedżera sportu i rekreacji? Zacznij od szkolenia, które wzbogaci Twoje CV!

Sport potrzebuje skutecznych menedżerów

Zastanawiasz się, gdzie znajdzie zatrudnienie wykwalifikowany menedżer sportu i rekreacji? Twoja wiedza i ambicja przyda się chociażby w:

Kurs menedżer sportu

  • klubach,

  • akademiach,

  • szkołach,

  • związkach,

  • fundacjach,

i wielu innych miejscach, gdzie liczy się profesjonalizm, a także szerokie horyzonty związane z aktywnością! Zapraszamy na szkolenie, organizowane przez doświadczoną firmę Kar-Group

Do kogo adresujemy ofertę? Nie ograniczamy się wiekiem czy doświadczeniem! Mile widziani są studenci, początkujący menadżerowie, ale również osoby spoza branży, które chcą poszerzyć kompetencje lub spróbować sił w całkowicie nowej roli. Nigdy nie jest za późno, aby podjąć wyzwanie i wzbogacić CV.

Kurs menedżer sportu i rekreacji od środka

Zastanawiasz się, jak znaleźć czas i motywację do nauki w ramach profesjonalnego szkolenia? Spokojnie, to naprawdę nic trudnego! Kursy prowadzimy nie tylko w standardowym, stacjonarnym trybie, ale również za pomocą nowoczesnych technologii, przez Internet.

Wszystko zaczyna się od dostępu do platformy e-learningowej. Możesz uczyć się, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wystarczy jedynie włączyć urządzenie mobilne lub komputer i zapoznać się z multimedialnymi materiałami dydaktycznymi, które dzięki swojej formie są łatwiej przyswajalne. Krok po kroku, w przerwie od innych aktywności, poszerzasz swoją wiedzę na temat zarządzania w dziedzinie sportu i rekreacji.

Do 60 dni po otrzymaniu dostępu do platformy nadchodzi czas weryfikacji, czyli egzamin wewnętrzny. Możesz go zaliczyć, korzystając z dobrodziejstw Internetu. Żeby zdać egzamin, musisz odpowiedzieć na minimum 70% pytań poprawnie. Oferujemy jednak bezpłatną poprawkę w sytuacji, gdyby coś poszło nie tak. W celu uzyskania certyfikatu należy odpowiedzieć na pytania odnoszące się do materiału dydaktycznego.

Egzamin i CV staje się ciekawsze

Gdy kończysz szkolenie dla przyszłych menadżerów sportu i rekreacji, otrzymujesz stosowną dokumentację. Do 5 dni przesyłamy wersję w formacie PDF, do 14 dni – wszystkie niezbędne dyplomy i inne „papiery”. Co istotne, na certyfikacie nie ma informacji, czy kurs odbywał się drogą stacjonarną czy internetową.

Jeżeli uwielbiasz sport i chcesz w nim działać niekoniecznie jako trener lub zawodnik, rozszerz wiedzę na temat zarządzania. Skoro wszystkie dyscypliny z roku na rok rozwijają się coraz prężniej, nie warto zostawać w tyle. Połącz swoje naturalne predyspozycje z wiedzą specjalistów i wprowadź na rynek nową jakość.

Twoja kariera leży w Twoich rękach. Od Twoich dzisiejszych decyzji zależą jutrzejsze efekty. Stawiasz na ścieżkę do sukcesu? W takim razie ucz się jak najwięcej, zdobywając przydatne certyfikaty do CV!

Zapisz się na szkolenie ! Kurs menedżer sportu

Na kurs menadżera sportu oraz inne kursy sportowe dla kardy wyższego szczebla sportowego zapraszamy do Kar-Group.

Kursy trenerskie i instruktorskie ONLINE

Przed zakupem przetestuj kurs !

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wiedzy na kursie instruktora biegania. Zapisz się na darmowe szkolenie i skorzystaj w swoim rozwoju sportowym.

Kurs menedżer sportu

Rating: 10.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.