Jak zostać instruktorem fitness online ?

Jak zostać instruktorem fitness

Jak zostać instruktorem fitness online ? Poradnik

Rozważasz to, czy zostać prawdziwym instruktorem fitness? Gratulujemy dobrej decyzji! Rynek coraz bardziej potrzebuje specjalistów w tej dziedzinie, a Ty masz szansę zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze. Zapisz się na szkolenie, które otworzy Ci nową perspektywę zawodową i sprawdź, na czym polega nasz kurs!

Nie trzeba Cię przekonywać, że bycie profesjonalnym instruktorem aerobiku jest odpowiedzią na bieżące zapotrzebowania rynku, prawda?

Jeśli:

  • szukasz pracy na siłowni;

  • zakładasz własną szkołę fitness;

  • chcesz być jeszcze lepszym nauczycielem WF;

  • interesuje Cię praca w ramach organizacji sportowej, klubu;

Jak zostać instruktorem fitness online ?

…zapisz się na szkolenie, które zostało stworzone w odpowiedzi na rynkowy popyt! Myślisz, że to nie dla Ciebie, że nie masz czasu i okazji, żeby opuścić dom? W takim razie nie zapisuj się na kurs stacjonarny – tak samo ważny certyfikat otrzymasz w efekcie ukończenia szkolenia online!

Możesz mieć wiele doświadczeń wynikających z zainteresowania sportem. Prawdopodobnie świetnie znasz się na aerobiku, ale wiedzę praktyczną warto łączyć z teoretyczną. Dzięki naszemu kursowi, prowadzonemu z wykorzystaniem nowoczesnej platformy e-learningowej, dowiesz się, w jaki sposób sprzedać swoją pasję i umiejętności.

Zarabiaj na fitness

Instruktor fitness (aerobik)

Rosnący trend na zdrowy tryb życia, a także powstawanie siłowni czy klubów jest wyraźnym sygnałem, że warto ukończyć kurs dla przyszłych i obecnych instruktorów fitness oraz aerobiku. Prowadzenie zajęć grupowych wymaga kompleksowej wiedzy na temat anatomii, dietetyki, celów i narzędzi treningowych czy planowania.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

W cenie kursu, otrzymasz wszelkie niezbędne materiały do nauki. Zestawisz swoją wiedzę z innymi specjalistami. Żeby uzyskać certyfikat, wystarczy zdać egzamin na minimum 70%. 15 pytań dzieli Cię od zdobycia świetnego dokumentu do Twojego fitnessowego CV!

Zapisz się na szkolenie, a otrzymasz za jednym razem certyfikaty, dyplomy, legitymację i ozdobny puchar. Dokumenty dołączamy również w wersji angielsko- lub niemieckojęzycznej, dzięki czemu wykorzystasz je w przypadku wyjazdu za granicę lub międzynarodowej kariery.

Polacy coraz chętniej przechodzą na zdrowy tryb życia, wprowadzają diety, zaczynają ćwiczyć. Jednocześnie miliony cierpią na nadwagę i poszukują sprawdzonych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów. Stań się certyfikowanym trenerem fitnessu i zrób karierę, przy okazji pozytywnie zmieniając życie wielu osób

fraza kluczowa: Jak zostać instruktorem fitness

Rating: 9.7/10. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.