Jak zostać trenerem siatkówki ? Zrób kurs na instruktora online !

Zastanawiasz się jak zostać trenerem siatkówki ?

Siatkówka interesuje Cię daleko bardziej niż np. wyczyny piłkarzy lub szczypiornistów? Uwielbiasz uprawiać ten sport, a przy okazji czujesz, że masz kompetencje do nauki innych? W takim razie kariera instruktora piłki siatkowej stoi przed Tobą otworem! Ukończ kurs, który daje niezbędny certyfikat do CV i zacznij pracę zgodną z Twoją pasją.

Na kogo i gdzie czeka praca

Czy warto wyspecjalizować się w nauczaniu siatkówki? Jak najbardziej! Nasze szkolenie jest kierowane przede wszystkim do:

  • nauczycieli WF;

  • byłych i obecnych zawodników piłki siatkowej;

  • sportowców, którzy planują karierę trenerską;

  • przyszłych działaczy i ekspertów ze świata siatkówki.

W każdym z tych przypadków rozszerzenie wiedzy o teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu instruktażu siatkarskiego ma jak największy sens. Sport zespołowy wymaga nie tylko przygotowania jak zostać trenerem siatkówkimotorycznego, ale również mentalnego i taktycznego. Osobom, które mają trenować innych, nie może brakować kompetencji w żadnej z tych dziedzin. Poza tym dla wszystkich miłośników siatkówki usystematyzowanie wiedzy to czysta przyjemność. Skoro w szybkim tempie można zdobyć certyfikat, który atrakcyjnie wygląda w CV, dlaczego nie skorzystać z nadarzającej się okazji?

Weź pod uwagę niską cenę, którą zapewniamy w ramach nowych szkoleń, a także wygodę wyboru pomiędzy kursami stacjonarnymi oraz internetowymi. Czy zdobyta w naszej firmie dokumentacja pomaga w osiąganiu kolejnych celów kariery zawodowej? Tak! Instruktorzy piłki siatkowej są potrzebni w klubach, akademiach, szkołach i związkach. W dłuższej perspektywie opłaca się podjąć studia wyższe, ale aby w krótkim czasie zdobyć kwalifikacje do prowadzenia młodych zawodników – wystarczy kurs, przynajmniej na dobry początek.

Jak zostać trenerem siatkówki / Droga do instruktora siatkówki, krok po kroku

jak zostać trenerem siatkówki1. Najpierw otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej.

2. Następnie masz maksymalnie 60 dni, żeby podjąć się samodzielnej nauki. Zapoznajesz się z materiałami szkoleniowymi, kiedy chcesz, w tempie, które najbardziej Ci odpowiada. Jedni wolą uczyć się nocami, inni zaraz po wstaniu. Każda metoda przynosząca efekty jest dobra. Korzystaj z nowoczesnej, multimedialnej formy, czytając merytoryczne treści np. w podróży lub w przerwie między treningami lub lekcjami.

3. Po odpowiednim przygotowaniu możesz przystąpić do zasadniczego, wewnętrznego egzaminu, również odbywającego się w trybie online. Żeby go zaliczyć, należy poprawnie odpowiedzieć na przynajmniej 70% pytań. Jeżeli coś pójdzie nie tak, gwarantujemy bezpłatną poprawkę, która ułatwia zdobycie certyfikatu.

4. Kurs online jest pełnoprawnym szkoleniem przeprowadzonym przez profesjonalną firmę. Dzięki niemu oszczędzasz czas i pieniądze, zyskując w ostateczności efekt, który Cię interesuje. Nie martw się o zakres pytań – dotyczą one wyłącznie treści znajdującej się w materiale szkoleniowym, który możesz czytać na urządzeniu mobilnym i komputerze lub po prostu wydrukować.

Polska siatkówka potrzebuje specjalistów i profesjonalnych instruktorów, którzy nie boją się nauki i chcą szkolić kolejne pokolenia świetnych zawodników, przynosząc dumę klubom i narodowej reprezentacji. Nie myśl jak zostać trenerem siatkówki, zacznij działać i jak najszybciej zacznij od szkolenia, które uzupełni Twoje CV o wartościowy certyfikat!

Chcesz się zapisać na kurs online lub stacjonarny ?

Chcesz się dowiedzieć o cenie – link

Chcesz wiedzieć jak przebiega kurs – link

Chcesz się zapisać – link

Zanim kupisz wypróbuj za darmo !


Zapisz się na wybrany kurs sportowy pod linkiem:

1. Kurs Trener Personalny
2. Kurs Instruktor Biegania
3. Kurs Instruktor Fitness

Zapraszamy na nasze kanały:

 Zapisz się do naszej grupyPublikuj za za darmo !najbardziej opłacalne kursy  Szkolenia i filmy Video

Oglądaj materiały na naszym kanale !

kursy i szkolenia online z certyfikatem

 

 

Artykuł napisany przez firmę szkoleniową Kar-Group materiał mi za zadanie odpowiedzieć na pytanie jak zostać trenerem siatkówki.

Rating: 9.5/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.