Kurs dietetyka online. Czyli jak zostać dietetykiem !

Kurs dietetyka online

Podobno jesteśmy tym, co jemy. To dobra motywacja do większego dbania o produkty trafiające na nasz talerz! Przechodząc do konkretów, polski rynek pracy wyraźnie potrzebuje specjalistów w zakresie dietetyki i suplementacji. Jeżeli jesteś zainteresowany tym kierunkiem, wybierz kurs dietetyka online kurs Kar Group. Przekonaj się, że certyfikat do CV leży w Twoim zasięgu!

Dietetyka i suplementacja – klucz do współczesnej kariery

Zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć zatrudnienie po zdobyciu wykształcenia zakresie dietetyki i suplementacji? Podpowiadamy – czekają na Ciebie:

  • Kurs dietetyka onlineprzychodnie i szpitale;

  • siłownie, akademie i kluby sportowe;

  • fundacje i stowarzyszenia prozdrowotne;

  • firmy specjalizujące się w produkcji i dystrybucji zdrowej żywności.

Możesz także rozpocząć działalność we własnym zakresie, zarabiając na tym, że polecasz innym, jak mają się odżywiać, aby schudnąć, żyć zdrowiej lub osiągnąć satysfakcjonujące efekty na siłowni!

Czy potrzebujesz do tego wyższego wykształcenia? W dłuższej perspektywie dyplom na pewno nie zaszkodzi, ale aby szybko postawić pierwsze kroki lub poprawić swoją obecną sytuację na rynku pracy, możesz spróbować swoich sił w ramach specjalistycznego szkolenia. Kursy są w dzisiejszych czasach przeprowadzane nie tylko w formie stacjonarnej, ale również przez Internet. Dzięki temu nie musisz mieszkać w dużym mieście czy rezygnować z codziennych obowiązków, żeby otrzymać zastrzyk wiedzy, a następnie zdać egzamin i otrzymać stosowną dokumentację. Wszystko może odbyć się online – z zachowaniem największej wygody dla Ciebie!

Kurs dietetyka online / krok po kroku

1. W pierwszej kolejności otrzymujesz dostęp do naszej nowoczesnej platformy e-learningowej, która ułatwia naukę niezależnie od tego, gdzie i kiedy najbardziej Ci pasuje – na telefonie, komputerze czy innym urządzeniu podłączonym do Internetu. Multimedialna forma edukacji sprzyja gromadzeniu i systematyzowaniu przydatnych informacji. Masz do 60 dni na samodzielną naukę w dogodnym zakresie.

2. Następnym krokiem jest wewnętrzny egzamin, na który składają się wyłącznie pytania znajdujące się w materiale ze szkolenia. Wystarczy, że odpowiesz na 70% pytań, a zdasz. Jeżeli się nie uda, masz możliwość przystąpienia do bezpłatnej poprawki.

3. Po pozytywnie zweryfikowanym egzaminie pozostaje jedynie oczekiwanie na przesłanie dokumentacji. Wcześniej otrzymuje się wersję PDF, nieco dłużej, do 2 tygodni, trzeba poczekać na papierową wersję wszystkich dyplomów i certyfikatów. Ponieważ firma Kar Group wydaje je również w wybranym języku obcym, „papier” ma wartość na zagranicznych rynkach pracy, gdzie dietetyka i suplementacja również są dochodowym zarobkiem. Na dokumentacji nie ma adnotacji wskazującej, czy kurs odbył się w wariancie stacjonarnym, czy internetowym. W tym celu zaliczasz egzamin wewnętrzny.

Jeżeli:

  • interesujesz się zdrowym i sportowym trybem życia;

  • lubisz kontakty międzyludzkie i pomaganie innym;

  • szukasz modnej pracy przynoszącej dobre dochody;

  • pragniesz poszerzyć kompetencje i wiedzę;

  • nie boisz się wyzwań i interdyscyplinarnej nauki;

kurs dla przyszłych instruktorów dietetyki i suplementacji jest dla Ciebie! Zapisz się choćby w tej chwili! Zapraszamy na kursy stacjonarne i internetowe w firmie szkoleniowej Kar-Group.

Dietetyka – poradnik dietetyczny VIDEO

Skorzystaj z pełnego kursu:

Dietetyka sportowa

Dietetyka sportowa

Szkolenie skierowane do osób zajmujących się suplementacją i dietetyką ze szczególnym nastawieniem w stosunku do sportu i osiągnięć sportowych. Kurs przydatne dla osób pracujących w klubach sportowych a także zajmujących się zawodowo dietetyką sportową / kurs z materiałami video.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 Dietetyka sportowa Instruktor dietetyki i suplementacji

Aby prowadzić zdrowy tryb życia potrzebna jest nie tylko fizyczna aktywność, ale przede wszystkim większa świadomość żywieniowa. Ten kurs przygotowuje Cię do pracy w charakterze dietetyka, którego kompetencje pozwalają znaleźć pracę w takich miejscach, jak centra dietetyczne, sklepy specjalistyczne, ośrodki sportu i zdrowia, kluby / kurs z materiałami video.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

poradnik dietetyczny

Promotor zdrowia

Nie trzeba tłumaczyć, czym zajmuje się promotor zdrowia. Jednak by zwiększać świadomość innych, między innymi na tematy związane z dietetyką czy procesami zachodzącymi w organizmie, potrzeba kompetencji, potwierdzonych certyfikatem. Jedno i drugie zdobędziesz na atrakcyjnym kursie, który wspiera poszukiwania pracy związanej ze zdrowym stylem życia / kurs z materiałami video.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Rating: 10.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.