Wiedzy nigdy za mało, czyli co dają kursy doszkalające

kursy doszkalające

Jak wykorzystać kursy doszkalające ?

Kursy doszkalające nie wprowadzają Cię w branżę, nie otwierają oczu na elementarne kwestie, a jednak są bardzo pożądane we współczesnym biznesie. Dowiedz się, dlaczego słowa „wiedzy nigdy za mało” nie straciły na aktualności i w jaki sposób wynieść jak najwięcej z płatnych kursów, które są atrakcyjnie nie tylko na papierze.

Spotkanie z praktykami

Kursy doszkalające są prowadzone nie tyle przez tradycyjnych nauczycieli czy akademików, co branżowych specjalistów – osoby posiadające określone doświadczenie i umiejące dzielić się nim z ludźmi, którzy również pragną poszerzyć swoje horyzonty. Niezależnie od branży kursy doszkalające są znakomitą okazją do zgromadzenia know-how od kogoś, kto osiągnął już swój sukces i ma na koncie wymierne efekty swojej ciężkiej pracy. Poza tym co innego pracować na danym stanowisku, a co innego rozumieć szerszy kontekst wykonanych zadań. Dobrze zaplanowane kursy łączą więc teorię z praktyką i pozwalają lepiej określić kompetencje, możliwości, szanse.

Systematyzacja wiedzy

Sama nazwa „kurs doszkalający” sugeruje, że mowa o szkoleniach nastawionych na uzupełnienie i doszlifowanie już posiadanych umiejętności, informacji, wiedz. Możesz być księgowym z 15letnim stażem, ale nadal nie rozumieć działania nowoczesnych programów komputerowych służących do prowadzenia obliczeń w chmurze. Możesz naprawić swoim życiu 10 tysięcy samochodów, ale nadal nie znać się na wybranych dziedzinach mechaniki. Właśnie po to istnieją kursy doszkalające – żeby wprowadzić do Twojego życia wartości dodane, nowe kompetencje, świeże umiejętności. Ich brak nie zawsze jest dotkliwy, ale uzupełnienie przynosi wymierne, zauważalne efekty. Choćby dlatego warto w każdym wieku i w każdej pracy szukać dodatkowych form nauki.

Certyfikat do CV

Kursy, szkolenia – to wszystko nie tylko okazje do nauczenia się czegoś nowego, ale również szansa na zdobycie certyfikatu, który otwiera nieznane dotąd szanse na rynku pracy. CV wypełnione zaświadczeniami o rozwoju osobistym podkreśla Twoją ambicję i upór w dążeniu do osiągania zawodowych celów. Gdy inni tracą czas, Ty inwestujesz go w siebie. Nie strać z oczu szans na zdobycie lepiej płatnej i dającej więcej satysfakcji pracy. Wiele stanowisk jest zarezerwowanych tylko dla tych, którzy nie kończą nauki na studiach i kontynuują ją w formie szkoleń czy właśnie kursów doszkalających.

Branża z innej perspektywy

Udział w kursie, nieważne czy stacjonarnym, czy odbywającym się na platformie e-learningowej, zapewnia Ci świeże spojrzenie na dotychczas podejmowane działania. Na przykład: od 3 lat zajmujesz się firmowymi kontami w mediach społecznościowych, ale dopiero udział w kursie uwypukla Ci, jakie błędy popełniasz na co dzień, przez co ruch na stronach jest mocno ograniczony. Albo z innej beczki. Winy w niepowodzeniach zawodowych szukasz w otoczeniu, klientach, a tymczasem po kursie wiesz, że wystarczy zmienić dosłownie kilka elementów, żeby diametralnie poprawić swoją efektywność i skuteczność. Jednym słowem – kurs doszkalający to świetna okazja, żeby oderwać się od pracy i wrócić do niej z jeszcze większą wiedzą, której nigdy za mało!

Odbierz darmowe szkolenie teraz !

Wywieranie wpływu na ludzi

Kurs Wywieranie Wpływu i Manipulacja

Przygotowaliśmy profesjonalne szkolenie – w którym możesz uczestniczyć za darmo ! Zarejestruj się pod tym (linkiem) i odbierz szkolenie.

Szkolenie w postaci ebooka !

 

Rating: 10.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.