Jak zostać opiekunem osób starszych ?

Jak zostać opiekunem osób starszych

Istnieje wiele powodów, dla których warto profesjonalnie zająć się opieką – tak seniorów, jak i dzieci. Na polskim i zagranicznym rynku jest bardzo duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych opiekunów, które z pewnością będzie rosnąć. Wiemy o tym, dlatego dostarczamy Ci możliwość odbycia szybkiego i atrakcyjnego cenowo, ale bardzo przydatnego i certyfikowanego szkolenia w tym zakresie. Sprawdź, dlaczego warto!

Opiekuj się i zarabiaj w euro

Opiekunowie osób starszych pochodzący z Polski są bardzo często zatrudniani w takich krajach jak Szwajcaria, Austria, Niemcy czy Luksemburg. Zachodni seniorzy posiadają wysokie emerytury i zamożne rodziny, jednak ich najbliżsi z różnych względów nie mają czasu i możliwości samodzielnej opieki. Dlatego jeśli chcesz zarabiać w euro, znajdujesz się we właściwym miejscu. Certyfikat ukończenia szkolenia wydajemy bowiem także w języku niemieckim lub angielskim, żeby znalezienie pracy zagranicą było łatwiejsze.

Również jako opiekun / opiekunka do dziecka masz możliwość znalezienia pracy w Europie oraz w Polsce. Wiele osób nie chce posyłać juniora do przedszkola, a przecież nie można go zostawić samego. Stąd zapotrzebowanie na rynku pracy. Idąc na rozmowę o pracę do rodziny, z pewnością przekonasz ich posiadaniem dokumentu, który potwierdza Twoje umiejętności. Dobrze wiesz, że w dzisiejszych czasach liczą się nie tylko chęci, ale przede wszystkim kompetencje.

Jak zostać opiekunem osób starszych ?

Być może zakładasz właśnie firmę specjalizującą się w organizowaniu profesjonalnej opieki dla osób starszych i dzieci? Odbywając profesjonalny kurs, otrzymujesz dodatkowe, cenne punkty do wniosku o refundację lub dotację z Urzędu Pracy.

Szkolenie zawiera najpotrzebniejsze informacje w codziennej pracy opiekuńczej. Pozwala przekuć wiedzę teoretyczną lub domysły w merytoryczne, praktyczne kompetencje. Dzięki niemu staniesz się opiekunką lub opiekunem z prawdziwego zdarzenia, z umiejętnościami komunikacyjnymi, większą pewnością siebie i odkrytymi na nowo talentami.

Co ważne, szkolenie możesz wygodnie odbyć za pomocą platformy e-learningowej. Nie ma potrzeby uczestnictwa w kursie stacjonarnym, żeby zdobyć pożądany certyfikat, dodatkowo uzupełniony o dyplom, statuetkę, legitymację oraz przetłumaczone suplementy. Zadzwoń lub napisz już dziś – dowiedz się, kiedy rozpoczniesz profesjonalny kurs doszkalający dla opiekunów osób starszych i dzieci i otworzysz sobie drogę do pewnych zarobków w Polsce lub na Zachodzie!

Kursy podnoszące umiejętności z CertyfikatemZapraszamy: kursy-edu.net.pl

Rating: 10.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.