Najpopularniejsze kursy online – Kursy gwarantujące pracę

Najpopularniejsze kursy online

Najpopularniejsze kursy online – ranking

W wielu branżach formalne wykształcenie przestało mieć duże znaczenie przy rekrutacji, premiach czy awansach. Dla rozwoju kariery dużo ważniejsze jest gromadzenie doświadczenia, a także wiedza zdobywana przy okazji specjalistycznych kursów. Sprawdź, które z nich niemalże gwarantują pracę, ponieważ odpowiadają na potrzeby rynku i doskonale przygotowują do rozwoju w życiu zawodowym.

Najpopularniejsze kursy online

 

Kursy gastronomiczne – (link do szkoleń)

Szef kuchni

Kurs dla przyszłych szefów kuchni jest skierowany do wszystkich, którzy łączą pasję do gotowania z ambicją zarządzania w gastronomii. Dzięki strukturze szkolenia, kursanci zdobywają wiedzę przydatną w każdej restauracji, niezależnie od skali jej działalności. Ukończony kurs szefa kuchni w CV to świadectwo chęci awansu lub zatrudnienia w lepszym lokalu. Dobrze jest zgromadzić dodatkową wiedzę nie tyle o przygotowywaniu jedzenia, co zarządzaniu kuchnią i wyjątkowym zespołem, działającym pod presją czasu i oczekiwań klientów.

W ramach poszczególnych modułów, kursanci poznają zasady obowiązujące szefa kuchni, a także rodzaje punktów gastronomicznych. Takie pojęcia, jak „trójkąt satysfakcji”, przestają być tajemnicze. Dla szefów kuchni niezmiernie ważnymi kwestiami są bezpieczeństwo, higiena pracy, wyposażenie techniczne czy przepisy, które są związane z kontrolami Sanepidu. Całą tę wiedzę można przyswoić dzięki szkoleniu oferowanemu przez Kar-Group, również online.

Menedżer hotelarstwa

Ludzie zajmują się organizacją noclegów od wieków, a jednak wciąż w tej branży pojawiają się nowe trendy czy zasady. Nie wystarczy podjąć się pracy w recepcji czy obsłudze hotelu, by z miejsca awansować na stanowisko menedżera. Oprócz doświadczenia, konieczna jest wiedza, którą można zdobyć na profesjonalnym szkoleniu. Kar-Group oferuje kurs, który pozwala wzbogacić CV i przekonać właściciela hotelu, hostelu czy kompleksu wypoczynkowego, że zasługujesz na wymagające stanowisko zarządcze.

Struktura kursu jest podzielona na dwa moduły. W pierwszym poznajesz rodzaje obiektów hotelarskich, wraz ze wskazaniem na standardy, kategorie i rekomendacje. Zanim podejmie się pracy na tak wymagającym stanowisku, warto poznać aktualny stan branży, a także systemy, które sprawdzają się na zagranicznych rynkach. Jaka jest rola menedżera? Które modele zarządzania można wykorzystać? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w ramach nowoczesnego szkolenia. Kurs obejmuje również zagadnienia stricte praktyczne, jak organizacja pracy, struktura organizacyjna, otoczenie czy przystosowanie obiektów do potrzeb osób niepełnosprawnych. Brzmi intrygująco? Z takim zastrzykiem wiedzy zdecydowanie łatwiej o awans lub zatrudnienie.

Menedżer gastronomii

Czy trzeba umieć doskonale gotować, by odnieść sukces w branży gastronomicznej…? Niekoniecznie. W dobie tak dużej konkurencji i rosnącej świadomości klientów kompetencje menedżerskie są niezbędne jak nigdy wcześniej.

 • Myślisz o założeniu własnej knajpy?

 • A może aplikujesz o pracę w charakterze menedżera gastronomii?

W takim razie przyda Ci się kurs, który jest oferowany przez Kar Group. Zanim podchodzi się do egzaminu, za którego zdanie jest przyznawany certyfikat, trzeba przyswoić wiedzę zgromadzoną w IV modułach. Pierwszy opowiada o podstawach założenia własnego punktu gastronomicznego oraz o roli reklamy, wraz z prawdziwymi przykładami efektywnej i efektownej promocji. Drugi moduł skupia się na gastronomii w ujęciu procesu produkcyjnego oraz organizacji produkcji. W trzecim module można, w przenośni, zajrzeć na talerz Polaków i innych nacji, by poznać ich nawyki żywieniowe. To także doskonała okazja do przyswojenia najważniejszych pojęć ze świata kuchni. Szkolenie kończy się czwartym modułem, w którym jest mowa o szkodnikach magazynowych, znaczeniu magazynowania surowców czy zmianach, jakie zachodzą np. w przechowywanym mięsie. Praktycznie i teoretycznie? Tylko tak można doskonalić się do roli menedżera w gastronomii.

Kursy sportowe – (link do szkoleń)

Trener personalny

Moda na zdrowy tryb życia jest ostatnią szansą na to, by Polacy uniknęli losu mieszkańców Zachodu, którzy na masową skalę cierpią z powodu problemu otyłości – choroby cywilizacyjnej, która jest groźniejsza, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Na szczęście, praktycznie w każdym zakątku Polski coraz chętniej uprawia się sport, są tworzone siłownie i kluby, w których można zrzucać zbędne kilogramy, ćwiczyć siłę i poprawiać kondycję. Z tym wiąże się rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnych trenerów personalnych, którzy są w stanie podejść indywidualnie do każdej osoby, która decyduje się ćwiczyć. Pamiętajmy, że w tej pracy trzeba połączyć merytoryczną wiedzę na temat ludzkiego ciała i zdrowia z umiejętnościami interpersonalnymi oraz motywacyjnymi.

Szkolenie Kar Group dla przyszłych i obecnych trenerów personalnych jest prawdziwym zastrzykiem… nie, nie zakazanego dopingu, ale rzetelnej, przydatnej wiedzy. Podział na cztery podstawowe, obowiązujące podczas egzaminu moduły to nie wszystko – kursanci mogą również zapoznać się z nieobowiązkowym, ale bardzo przydatnym materiałem dodatkowym.

 • Pierwszy moduł: dietetyka, suplementacja, rozgrzewka, planowanie treningów, pierwsza pomoc.

 • Drugi moduł: treningi – siłowe, funkcjonalne, stabilizacyjne, uzupełniające.

 • Trzeci moduł: metodyka pracy w różnych grupach wiekowych, anatomia funkcjonalna, złe nawyki treningowe.

 • Czwarty moduł: zbilansowana dieta, cele treningowe.

 • Materiały dodatkowe: komunikacja interpersonalna, rozwój instruktora, zarządzanie w grupie, wystąpienia publiczne, planowanie, zaawansowana wiedza na temat dietetyki.

Dzięki temu szkoleniu, które możesz odbyć również w trybie online i to w niskiej cenie, na pewno zwiększysz swoje szanse na dobrą pracę w klubie fitness lub siłowni.

Instruktor fitness – aerobik

Wstępem do tego fragmentu mogą być rozważania zaprezentowane przy okazji kursu dla trenerów personalnych. Oprócz specjalistów, którzy głównie w ramach indywidualnych treningów pomagają w przezwyciężaniu słabości i walce o lepszą sylwetkę, w Polsce jest potrzebnych wielu „bardziej klasycznych” instruktorów. Fitness czy aerobik to zajęcia, które cieszą się niesłabnącą, a wręcz rosnącą popularnością. By nauczyć się podstaw tego fachu, nie potrzeba formalnego wykształcenia, ale do osiągnięcia sukcesu na pewno potrzeba przyswojenia wiedzy, którą Kar Group przekazuje specjalnym kursem.

W tym przypadku również podzielono szkolenie na kilka modułów. W pierwszym uwaga skupia się na elementach treningu fitness, formach aerobiku, roli muzyki czy rozgrzewki w ujęciu fizjologicznym. Drugi moduł przedstawia zarówno choreografię, jak i treningi wzmacniające oraz wytrzymałościowe. W trzecim module uwaga kursantów skupia się kwestiach dietetycznych, a w ramach nieobowiązkowych materiałów można dowiedzieć się więcej na temat komunikacji interpersonalnej, rozwoju czy planowania i prowadzenia zajęć. Jednym zdaniem, to prawdziwa kopalnia przydatnej wiedzy, która pozwala rozwinąć się instruktorom fitness i aerobiku. Gwarancja ciekawej i pełnej wyzwań pracy? Oczywiście!

Instruktor dietetyki i suplementacji

Polacy nie tylko rozsmakowali się w kuchniach świata i coraz świadomiej nakładają poszczególne potrawy na talerz. Dziś znaczenie ma także zdrowie, a raczej znajomość zasad dietetyki. Konsumentów interesują wszystkie aspekty związane z jedzeniem, jak:

 • kaloryczność – wartość energetyczna;

 • działanie glutenu;

 • indeks sytości oraz indeks glikemiczny;

 • rola witamin i ich suplementacja;

 • prawidłowe metody przygotowywania posiłków;

 • odstępy między posiłkami oraz porcjowanie żywności;

 • dobór diety do trybu życia, chorób, potrzeb, upodobań, możliwości…

Można by tak wymieniać niemal w nieskończoność. Coraz więcej mieszkańców Polski chce wiedzieć jak najwięcej o zdrowym żywieniu. To ogromna nisza do zagospodarowania, nie tylko przez producentów żywności, ale również profesjonalnych instruktorów dietetyki. Chcesz rozpocząć pracę w tym charakterze, a może już masz na tym polu pewne doświadczenia? W takim razie jak najszybciej sprawdź zakres kursu oferowanego przez Kar Group.

Instruktor dietetyki i suplementacji, który zarabia dzięki doradzaniu innym, co i jak mają jeść, musi być przygotowany naprawdę merytorycznie. Dlatego w ramach specjalnego szkolenia tłumaczy się takie pojęcia, jak: kalorie, białko, anabolizm, katabolizm, witaminy, błonnik, tłuszcze, minerały, węglowodany, suplementacja, fizjologia, energetyka, wysiłek, nadwyżka kaloryczna, deficyt kaloryczny, hipertrofia mięśniowa czy nadkompensacja. Brzmi tajemniczo? W takim razie na pewno przyda Ci się kurs, który warto mieć w swoim instruktorskim CV. W ramach kursu otrzymuje się dostęp do materiałów dodatkowych, nieobowiązujących na egzaminie, ale przydatnych w kontekście rozwoju osobistego – szczególnie na temat komunikacji interpersonalnej czy wystąpień publicznych.

Kursy rozwoju osobistego i reklamy – (link do szkoleń)

Czy kursy ułatwiają znalezienie pracy? Oczywiście. Również w takich branżach, jak reklama i rozwój osobisty. Nigdy wcześniej komunikacja czy motywacja nie cieszyły się tak masowym zainteresowaniem. Chęć rozwoju potencjalnych klientów to szansa na bardzo dobre zarobki profesjonalistów. Jak inaczej, niż poprzez kursy, zdobyć aktualną i potrzebą wiedzę w tym zakresie?

Jeśli spojrzysz na ofertę ze strony kursy-edu.net.pl, zobaczysz, jak wiele dróg prowadzi do sukcesu. Oto najważniejsze zagadnienia, które z jednej strony wymagają merytorycznej, potwierdzonej certyfikatami wiedzy, a z drugiej – są przedmiotem nowoczesnych, wygodnych kursów online:

 • kompetencje kierownicze;

 • zarządzanie projektami;

 • rekrutacja;

 • e-biznes;

 • social media;

 • psychologia biznesu;

 • teambuilding;

 • perswazja i socjotechnika;

 • wizerunek;

 • sprzedaż;

 • negocjacje;

 • pozyskiwanie klientów;

 • marketing.

Puste hasła? Wręcz przeciwnie – za nimi kryje się to, co definiuje rozwój osobisty czy świat reklamy. Oba obszary wciąż są nienasycone fachowcami, wciąż wymagają kompetentnych, nowocześnie myślących kadr. Jeżeli interesujesz się coachingiem czy marketingiem, współczesny biznes czeka na Twoje wejście! By zyskać przychylność rekruterów i poszerzyć horyzonty, już dziś zapisz się na jeden lub kilka kursów oferowanych przez profesjonalną firmę szkoleniową. – pełna oferta szkoleń

Skorzystaj także z darmowych szkoleń

Link do darmowych kursów: link

 

 

 

fraza kluczowa: Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online, Najpopularniejsze kursy online

Rating: 10.0/10. From 6 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.