Kurs petsitter ! Zostań opiekunem zwierząt domowych

Kurs petsitter

kurs petsitter

Kim jest petsitter ? (opiekun zwierząt domowych)

Praca opiekuna zwierząt, czyli petsitter, cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Najczęściej opiekunowie zajmują się psami, ale znajdują się chętni do sprawowania opieki nad kotami, chomikami, królikami, papużkami i wszelkimi innymi zwierzętami domowymi.

kurs petsitterPraca opiekuna zwierząt wcale nie jest prostą sprawą (chociaż wielu taką się wydaje), dlatego nie każdy nadaje się do pełnienia tej służby i nie każdy może profesjonalnie zajmować się zwierzakami. Właściciele zwierzaków, którzy poszukują opiekuna dla swoich pupili, chcą mieć pewność, że nie będą oni przedmiotowo traktowani, czy w jakikolwiek sposób krzywdzeni. Mimo ostrożności zdarzają się przypadki oszustów, którzy opiekę nad zwierzętami traktują jako formę łatwego i niezobowiązującego zarobku, zaniedbując podstawowe potrzeby tymczasowych podopiecznych.

Do podstawowych zadań petsittera należy:

kurs petsitter

Zalety korzystania z usług profesjonalnych opiekunów zwierząt

Wynajmowanie profesjonalnych opiekunów ma wiele zalet. Behawioryści na co dzień stykający się ze zwierzętami podkreślają korzyści, jakie wynikają z pozostawienia psa w domu na wakacje, zamiast narażać go na stres związany z podróżą i adaptacją w nowym miejscu.

kurs petsitter

Jak zostać opiekunem zwierząt domowych ? (Kurs petsitter)

Na profesjonalny kurs zapraszamy Ciebie do firmy szkoleniowej Kar-Group. Weźmiesz udział w prestiżowym kursie doszkalającym i zdobędziesz cenną wiedzę oraz dokument poświadczający ukończenie kursu.

Kurs petsitter
Opiekun Zwierząt Domowych

Kurs Opiekun Zwierząt Domowych

Kursant może podnieść swoje umiejętności kursem doszkalającym. Dokumenty pomagają w podjęciu pracy i założeniu własnej działalności. Kursy może być refundowany przez lokalny Urząd Pracy. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu   

kurs petsitterkurs na opiekuna zwierząt,kurs opieki nad zwierzętami,kurs opiekun zwierząt,Kurs Opiekun Zwierząt Domowych,kurs petsitter,szkolenie opiekun zwierząt,kurs petsitter online,szkolenie petsitter,jak zostać petsitter,jak zostać opiekunem zwierząt

Kurs Opiekun Zwierząt Domowych

 

fraza kluczowa artykułu: kurs na opiekuna zwierząt,kurs opieki nad zwierzętami,kurs opiekun zwierząt,Kurs Opiekun Zwierząt Domowych,kurs petsitter,szkolenie opiekun zwierząt,kurs petsitter online,szkolenie petsitter,jak zostać petsitter,jak zostać opiekunem zwierząt,kurs petsitter,kurs petsitter,kurs petsitter,kurs na opiekuna zwierząt,kurs opieki nad zwierzętami,kurs opiekun zwierząt,Kurs Opiekun Zwierząt Domowych,kurs petsitter,szkolenie opiekun zwierząt,kurs petsitter online,szkolenie petsitter,jak zostać petsitter,jak zostać opiekunem zwierząt,kurs petsitter,kurs petsitter,kurs petsitter

Rating: 9.6/10. From 5 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.