Jakie ma obowiązki Animator Kultury / co daje kurs ?

Kurs animator kultury

Kurs Animator Kultury

Czym wyróżnia się Animator Kultury ?

Animator to praca która polega nie na prowadzeniu zajęć dydaktycznych, organizacji imprez okolicznościowych, czy konkursów, przeglądów, koncertów, wystaw, zawodów czy pokazów. Zadaniem animatora jest również kształtowanie świadomości kulturalnej poprzez organizowanie imprez i zachęcanie poprzez organizację imprez kulturalnych.

2

3

Zadania stojące przed animatorami kultury

Jak już ustaliliśmy, animatora kultury nie można  utożsamiać z pracownikiem odpowiedzialnym za upowszechnianie kultury ani nie należy mu przypisywać zadań nauczyciela – wychowawcy, rozliczanego z transmisji wiedzy i rozwijania u jego podopiecznych określonych kompetencji czy umiejętności. Animator ma za zadanie ów proces odkrywania i zaspokajania nadzorować, korzystając z wielorakich metod i narzędzi, w duchu zasady samorządności i animacji niedyrektywnej.

4

To jeszcze nie koniec !!

Odbierz pełny materiał edukacyjny o pracy Animatora Kultury ! – zobacz szkolenie w PDF

5

Na łamach niniejszego artykułu zawarliśmy sporą dawkę wiedzy, która będzie dla Ciebie solidną bazą do dalszego rozwijania Twoich zainteresowań i zdobywania nowych umiejętności. Jesteśmy przekonani, że kompetencje uzyskane przez Ciebie dzięki ukończeniu naszego kursu, pomogą Ci w spełnieniu Twoich zawodowych aspiracji. W zależności od obranego przez Ciebie kierunku, w jakim postanowisz rozwijać swoją karierę, nasza firma jest gotowa, by wspierać Twoje działania – szkoleniowe oraz marketingowe. Aby zapoznać się z aktualną ofertą i propozycjami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, odwiedź naszą stronę internetową: kar-group.elk.pl. Chcesz być na bieżąco? Zapraszamy Cię do śledzenia naszego firmowego profilu na facebook’u. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pozdrawiamy!

Kurs Animator KulturyKurs Animator Kultury

Kursant może podnieść swoje umiejętności kursem doszkalającym. Dokumenty pomagają w podjęciu pracy i założeniu własnej działalności. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia.

zapisz się          przebieg kursu

 

Zapraszamy !

Autor: Karol Leszczyński

fraza kluczowa artykułu: jak zostać animatorem kultury,jak zrobić kurs na animatora kultury,Kurs Animator Kultury,Kurs Animator Kultury online,Kurs Animator Kultury,kurs dla dyrektora domu kultury,kurs dla pracowników domów kultury,Kurs Animator Kultury,kurs dla pracowników kultury,kurs na animatora kultury,Kurs animator kultury

Rating: 10.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.