Zarządzanie nieruchomościami kurs online

Zarządzanie nieruchomościami kurs online

Zarządzanie nieruchomościami to przydatna umiejętność na polskim rynku. Dlaczego? Ponieważ wciąż bardzo często wynajmujemy lub kupujemy mieszkania, a zarówno starymi, jak i nowymi osiedlami trzeba przecież administrować. Wszyscy potrzebujemy kompetentnych fachowców na podobnych stanowiskach. Rozważasz podjęcie pracy w tym charakterze? W takim razie sprawdź ofertę kursu przygotowanego przez firmę Kar-Group.

Certyfikat warty zdobycia

Mieszkania komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, organizacje publiczne i prywatne… Jest wiele miejsc, w których znajdzie zatrudnienie wykwalifikowany specjalista zarządzania i pośrednictwa nieruchomości. Niezależnie, czy mówimy o rynku komercyjnym, czy komunalnym, praca na fachowców czeka. W końcu nasze spore osiedla muszą być odpowiednio zarządzane, szczególnie w dobie dynamicznych przekształceń oraz inwestycji. Szkolenie organizowane przez Kar-Group łączy zalety kursu teoretycznego i praktycznego. Zdobywasz wiedzę i kompetencje związane z administracją nieruchomościami, zgłębiając to zagadnienie we własnym tempie. Kurs przeprowadzany jest za pośrednictwem internetowej platformy e-learningowej. Po wykupieniu szkolenia otrzymujesz dostęp do materiałów, które możesz przeglądać w dowolnej chwili na komputerach i urządzeniach mobilnych lub wydrukować i zapoznawać się z klasycznymi notatkami. Jedno jest pewne: to Ty decydujesz kiedy i jak długo się uczysz. Możesz to robić chociażby w przerwie od pracy, w trakcie urlopu, w nocy lub w podróży.

szkolenia instruktorskie onlineMateriały szkoleniowe są dostępne, a Ty masz 60 dni od pierwszego logowania na podejście do egzaminu. Końcowe zaliczenie również odbywa się za pośrednictwem Internetu, a do zdania wystarczy 70% poprawnych odpowiedzi. W przypadku niepowodzenia firma oferuje bezpłatną poprawkę. Jednak jeżeli przyłożysz się do nauki, powtórka nie będzie potrzebna. Pamiętaj, że pytania zadawane na egzaminie dotyczą wyłącznie informacji zawartych w przekazanych materiałach szkoleniowych. W efekcie uzyskuje się certyfikat, dostępny również w języku obcym, a także pozostałą dokumentację przydatną podczas rozmów kwalifikacyjnych czy aplikacji do firm. Na dyplomie nie ma zawartej adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową. Można więc powiedzieć, że jest jak stacjonarny, tylko wygodniejszy, elastycznie dopasowany do współczesnych potrzeb klientów zainteresowanych szkoleniami.

Wiedza dla specjalistów zarządzania nieruchomościami

W celu jak najlepszego przygotowania do egzaminu, warto sięgnąć po takie lektury, jak:

  • Jared Shlaes, „Tajemnice kuchni doradcy rynku nieruchomości”;

  • Andrzej Sobczak, „Plany zarządzania nieruchomościami”;

  • Wojciech Karpiński, „Umowa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w orzecznictwie sądowym”;

  • Arkadiusz Bednarski, „Opanować czas”;

  • Witold Wójtowicz, „Sukces a praca”;

  • Brian Tracy, „Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz”;

  • Andrzej Wojtyniak, „Droga do doskonałości”.

Kurs dzieli się na pięć zasadniczych tematów. Pierwszy panel obejmuje ogólną perspektywę rynku nieruchomości – pojawiają się definicje, rozróżnienia, cechy, funkcje, prawa, czyli niezbędne ABC. W drugiej części poznajesz specyfikę zarządzania nieruchomościami – jej istotę, a także kluczowe modele administrowania. Kolejny temat służy zdefiniowaniu zarządcy nieruchomości, mowa jest o wymogach formalnych i nieformalnych, możesz więc określić, czy ta praca na pewno jest dla Ciebie. W tej części poznajesz obowiązki i prawa, a także zakres czynności, które są niezbędne do pełnienia tej roli. Czwarty temat jest poświęcony pośrednikowi nieruchomości. Dowiadujesz się między innymi, jak przygotować profesjonalny opis lokalu, jakie narzędzia marketingowe warto wykorzystywać w codziennej praktyce, a także które umiejętności przyczyniają się do zwiększenia efektywności. Cykl dydaktyczny kończy się modułem dotyczącym etyki, a także formalności związanej z rynkiem europejskim, PFRN czy Kodeksem Etyki Pośredników. Jeśli pracować w tym charakterze, to jedynie zgodnie z ogólnie akceptowanymi praktykami!

Zarządzanie nieruchomościami kurs online

Dowiedz się więcej na temat aktualnych kursów firmy Kar-Group i zdobądź bezcenne doświadczenie w charakterze specjalisty ds. zarządzania nieruchomościami lub w innej dziedzinie. Współczesny rynek pracy wymaga nieustannego dokształcania i zdobywania kolejnych kompetencji. Przekonaj się, że dzięki e-learningowej formule zyskujesz bardzo wiele.

Kurs Specjalista Zarządzania i Pośrednictwa Nieruchomości

 Zarządzanie i Pośrednictwo NieruchomościKursant może podnieść swoje umiejętności kursem doszkalającym. Dokumenty pomagają w podjęciu pracy i założeniu własnej działalności. Kursy może być refundowany przez lokalny Urząd Pracy. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

 

 

fraza kluczowa: Zarządzanie nieruchomościami kurs online, kurs agenta nieruchomości online, nieruchomości kurs online, Zarządzanie nieruchomościami kurs online, kurs agenta nieruchomości online, nieruchomości kurs online, Zarządzanie nieruchomościami kurs online, kurs agenta nieruchomości online, nieruchomości kurs online, Zarządzanie nieruchomościami kurs online, kurs agenta nieruchomości online, nieruchomości kurs online

Rating: 10.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.