Kursy które warto zrobić ! Zobacz w jakim kierunku się szkolić

Kursy które warto zrobić ! ekursy z certyfikatem

Aktualne kursy firmy Kar-Group obrazują, jak wiele ciekawych szkoleń możesz zaliczyć zarówno w trybie stacjonarnym, jak i e-learningowym.

Kursy które warto zrobić !

Wszystkie szkolenie możesz odbyć w firmie szkoleniowej Kar-Gruop.

Zobacz, w jakim kierunku warto rozwinąć umiejętności, by zapewnić sobie przewagę na rynku pracy. Możliwości jest tak wiele! Aż żal nie spróbować…

Szef kuchni, kucharz, menedżer gastronomii

Gastronomia ma się świetnie. Coraz chętniej eksperymentujemy z kuchniami świata, odkrywamy klasykę, chętniej spotykamy się „na mieście”. Wymusza to na kucharzach (od pomocników po szefów kuchni) rozwój i zdobywanie kolejnych umiejętności. Dodatkowe szkolenia zdecydowanie pomogą w pięciu się w górę w hierarchii specjalistów od gotowania, pieczenia, smażenia…i co tam jeszcze pysznego można robić w lokalu gastronomicznym!

Kursy są nastawione na szybkie przyswajanie niezbędnych, nowoczesnych technik, które pozwalają wyróżnić się w tak rozwiniętej i nasyconej branży. Również jeżeli chcesz założyć swoją własną knajpkę, warto poszerzyć kompetencje i mieć na to swoisty certyfikat jakości.

Mechanika Samochodowa

Motoryzacja jest gałęzią, która wciąż się przeobraża. Samochody są dziś dalece bardziej zaawansowanymi maszynami, niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Polacy kupują coraz więcej aut, oczekując ich perfekcyjnego serwisu. O ile stare auta można z powodzeniem naprawić w przydomowym garażu przy użyciu podstawowych narzędzi, o tyle współczesne modele wymagają fachowej, kompleksowej opieki. I właśnie dlatego mechanicy samochodowi – początkujący i doświadczeni – muszą co jakiś czas odbywać profesjonalne szkolenia, które sprawią, że będą wciąż atrakcyjnymi fachowcami, których można szczerze polecić innym.

Zarządzanie Magazynem

Nasz kraj od kilku lat rozwija się jako centrum logistyczne i magazynowe. W wielu miastach, szczególnie w obszarach przyjaznych inwestycjom, powstają ogromne przestrzenie mniej lub bardziej znanych koncernów. Każde otwarcie takiego zakładu oznacza kilkaset miejsc pracy. Gdy przychodzisz do pracy w magazynie, perspektywą rozwoju jest np. awans na stanowisko związane z zarządzaniem. Specjalistyczny kurs zaprojektowany pod kątem managerów takich miejsc jest znakomitym argumentem w rozmowach z przełożonymi. Dowiedz się, jak zarządzać dużą ilością towarów zgromadzonych w jednym magazynie. Inwestycja w rozwój może przynieść wiele korzyści – większe zarobki, krótsze zmiany, bonusy i premie…

Opiekun osób niepełnosprawnych i starszych

Dobrze wiemy, że w pewnym wieku trudno o pełnię sprawności. Postępujące choroby ograniczają ruchy, utrudniają codzienne funkcjonowanie nie tylko seniora, ale i jego rodziny. Dlatego coraz częściej pojawiają się oferty dla wykwalifikowanych opiekunów – czy to pracujących w domach i mieszkaniach, czy fachowych ośrodkach.

Jeżeli wyszkolisz się pod kątem opieki nad starszymi lub niepełnosprawnymi, masz większe szanse zdobycia dużej ilości zleceń lub etatu, a co za tym idzie – dobrych zarobków. Na jeszcze lepsze pieniądze można liczyć wyjeżdżając na Zachód. Niemcy, Luksemburg, Norwegia, Francja czy Belgia – to kraje, w których niejeden Polak opiekuje się seniorem, zarabiając duże pieniądze. Dobre firmy szkoleniowe zapewniają tłumaczenie certyfikatów na najpopularniejsze języki obce, dzięki czemu możesz się nimi wykazać przed zagranicznymi pracodawcami. Podejmij się trudu pomocy potrzebującym fachowej opieki, a jednocześnie zarabiaj duże pieniądze, pracując chociażby okresowo, sezonowo.

Projektowanie wnętrz

Rynek nieruchomości jest bardzo rozwinięty. Kupujemy i wynajmujemy mieszkania, a za każdym razem – chcemy tchnąć we wnętrza nowego ducha. Chętnie angażujemy projektantów wnętrz, którzy znają się zarówno na klasyce, jak i najnowszych trendach. Bogactwo wyposażenia lub skrajny minimalizm – jedno i drugie wymaga profesjonalnego przygotowania. Jeżeli marzysz o zarabianiu na… projektowaniu, wybierz kurs, który przybliży Cię do realizacji tego zamierzenia.

Szkolenie projektowania wnętrz musi uwzględniać zarówno podstawy, jak i nowinki tego fachu. Dlatego jest polecane dla początkujących i zaawansowanych pracowników. Pokaż innym, jak urządzać się pięknie i modnie.

Menedżer hotelarstwa, Specjalista ds. turystyki

W Polsce, a szerzej Europie nie brakuje urokliwych zakątków. W zasadzie w każdym miejscu na mapie można przemyśleć otworzenie biznesu nastawionego na turystów. Wymaga to jednak umiejętności i wiedzy, którą trzeba zdobyć doświadczeniem i szkoleniami, nie tylko wykształceniem. Zarówno kurs dla menedżerów hotelarstwa, jak i specjalistów w zakresie turystyki zapewniają większe szanse na rynku pracy. Potrafią otworzyć oczy na nowe perspektywy, zachęcić do nowych, odważnych ruchów. Dowiedz się, w jaki sposób przyciągać turystów, zarządzać dużym obiektem noclegowym, stwarzać przyjazne warunki do rekreacji. Jest wiele kwestii do omówienia, dlatego jak najszybciej poszukaj szkolenia, które nie zabierze Ci dużo czasu, a okaże się dobrą inwestycją.

Opiekun Zwierząt Domowych

Im społeczeństwo staje się zamożniejsze, tym na więcej wygody pozwala sobie chociażby w kwestii posiadania zwierząt. Wielu z nas szuka rasowych pupili, chodzi z nimi do fryzjera, kupuje ubranka… Nic więc dziwnego, że coraz częściej poszukiwani są wykwalifikowani opiekunowie zwierząt domowych, którym bez obaw można powierzyć chociażby pieska.

Z takim kursem masz także szersze kompetencje do pracy w klinice weterynaryjnej czy schronisku albo fundacji. Zdecydowanie warto wiedzieć, jak zajmować się zwierzęciem, aby zapewnić mu maksimum komfortu i optymalne warunki do rozwijania się w bezpiecznym, zdrowym tempie.

Ogrodnik, projektowanie ogrodów, specjalista ds. stylizacji ogrodów

Kursy skupione wokół ogrodnictwa stwarzają bardzo ciekawą perspektywę zawodową. Po pierwsze, można je ukończyć dla własnej przyjemności, marząc chociażby o metamorfozie własnego kawałka zieleni. Po drugie, coraz chętniej zatrudniamy profesjonalistów, którzy zajmą się naszym ogrodem i zamienią go w istny raj roślin i naturalnych ozdób. Czy można przegapić taką okazję? No właśnie.. Jeżeli pasjonujesz się florą i kochasz prace ogrodowe, zdobądź certyfikat, który to potwierdza, a przy okazji wzbogaca Twoje CV o ukończone szkolenie dla fachowców.

Budowanie pewności siebie

W tak dynamicznych, pełnych wyzwań i zagrożeń czasach łatwo zwątpić w swoje możliwości. Zderzając się z życiem zawodowym możemy odkryć nieśmiałość lub brak zdecydowania w podejmowaniu kluczowych decyzji. Nie trzeba dodawać, że to niezbyt pożądane cechy, jeśli planuje się karierę i szereg sukcesów. Właśnie po to zaprojektowano kurs, który zdradza sekrety budowania pewności siebie – niezależnie od okoliczności. Wbrew pozorom, bardzo wielu kwestii związanych z postawą i autoprezentacją można się nauczyć i utrwalić. To nie tajemnica, że osoby na kierowniczych stanowiskach czy wykonujący prace „na świeczniku” biorą udział w szkoleniach rozwojowych, które pozwalają im nabyć więcej pewności siebie. Ty również możesz poznać sekrety, które ułatwiają życie prywatne i zawodowe. To naprawdę nie jest trudne, ale trzeba spróbować, aby się o tym przekonać.

Pilot wycieczek, rezydent

Tylko spójrz na statystyki biur podróży – Polacy kochają wyprawy zarówno w obrębie własnego kraju, jak i zagraniczne – na słoneczne plaże czy do alpejskich kurortów. Wszędzie, gdzie kwitnie turystyka i jest co zwiedzać lub jak spędzać czas są potrzebni piloci wycieczek oraz rezydenci, którzy mieszkają na miejscu przez cały sezon.

Na szkoleniach można poznać najważniejsze umiejętności, potrzebne do specyficznej pracy z grupą turystów zainteresowanych jak najprzyjemniejszym spędzaniem wolnego czasu. Skoro ktoś jest w stanie zapłacić kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych za podróż w konkretne miejsce, oczekuje obsługi na najwyższym poziomie. Jeżeli lubisz kulturę, historię, aktywności sportowe – być może to wymarzona praca dla Ciebie: zajmować się turystami w podróży lub na miejscu.

Zarządzanie w rolnictwie

Wieś to nasza chluba, czego dowodem jest zainteresowanie chociażby zbieranymi tam owocami i warzywami, które następnie trafiają nie tylko na rynek wewnętrzny, ale również globalny eksport. Co zrobić, aby znów chociażby zbliżyć się do miana „spichlerza Europy”? Potrzeba nam fachowego zarządzania na roli! Kurs przygotowany dla ambitnych rolników jest znakomitą propozycją rozwojową, która przynosi – nomen omen – plony jeszcze przez wiele lat. Bądź na czasie z najlepszymi rozwiązaniami, tak, tak, menedżerskimi w wiejskich, współczesnych realiach.

Animator czasu wolnego

Zostań nowoczesnym „kaowcem” i jak najszybciej zapisz się na kurs, który ułatwi Ci pracę z grupą i spędzanie czasu z najmłodszymi, dorosłymi lub seniorami! Możesz znaleźć pracę zarówno w swoim mieście, jak i wyjeżdżając, na przykład za granicę. Animacja czasu wolnego to umiejętność, za którą całkiem nieźle się płaci i nic nie wskazuje na to, by zainteresowanie tym fachem malało, wręcz przeciwnie. Dlatego dopisz do swojego CV certyfikat, który otwiera kilka nowych perspektyw.

Majster budowlany

Polak – fachowiec, zna się na wszystkim, prawda? Nawet jeżeli opinie bywają rozbieżne, w sensie ogólnym słyniemy ze zdolności do majsterkowania, nie tylko w sensie zawodowym, ale i hobbystycznym. Tak czy siak, jeżeli chcesz zarabiać, stań się profesjonalnym majstrem budowlanym, który ma nie tylko doświadczenie, ale i potwierdzone pisemnie umiejętności do podejmowania się mniej lub bardziej oczywistych zleceń. Remonty, budowy? Znajdź pracę w pobliżu domu i zarabiaj dobre pieniądze, dysponując dyplomem ukończenia kursu dla prawdziwych fachowców.

Kelner

Wspominaliśmy już, że gastronomia ma się całkiem nieźle, prawda? Nie inaczej jeśli chodzi o innego rodzaju knajpki. W niejednym miejscu pracy jest potrzebne grono dobrych kelnerów. Uzdolnionych w temacie kontaktów interpersonalnych. Uprzejmych, pomocnych. Po prostu dobrych w tym, czym zajmuje się kelner. To ciekawa forma zarobku na przykład w trakcie studiów, a nawet później. Dlatego warto spróbować swoich sił w ramach profesjonalnego szkolenia i dostać certyfikat, który znacznie ułatwi znalezienie pracy w barze, restauracji, ogródku piwnym czy kawiarni.

Pomoc hotelowa i domowa

Czy każdy umie sprzątać i zajmować się dużymi przestrzeniami? Niekoniecznie… Tego również trzeba się nauczyć, jeśli nie w domu, to na specjalistycznym kursie. Chcąc znaleźć zatrudnienie np. w hotelu lub „bogatym domu” warto uzupełnić CV o certyfikaty potwierdzające umiejętności potrzebne do kompleksowej pomocy w takich miejscach.

To tylko wybrane przykłady. Lista kursów, które warto poznać i odbyć, jest znacznie dłuższa! Bądź na bieżąco z możliwościami rozwoju.

Wszystkie szkolenie możesz odbyć w firmie szkoleniowej Kar-Gruop.

Kursy podnoszące umiejętności z Certyfikatem

Obejrzy Video

 

fraza kluczowa artykułu: Kursy które warto zrobić, Kursy które warto zrobić, Kursy które warto zrobić, Kursy które warto zrobić, Kursy które warto zrobić, Kursy które warto zrobić

Rating: 8.6/10. From 7 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.