Jak dorobić – sposoby na zarabianie w wolnym czasie

jak dorobić

Jak dorobić – sposoby na zarabianie !

Zastanawiasz się jak dorobić ? Szukasz dodatkowego źródła przychodów i sprawdzonego sposobu na dorobienie? A może po prostu planujesz najbliższe lata kariery na przekór scenariuszom pisanym przez innych, podejmując działania na własną rękę? W takim razie niniejszy artykuł powinien Cię zainteresować. Podpowiadamy w nim, jakie są metody zarabiania pieniędzy w wolnych chwilach.

Praca z domu przez internet

Kasa potrzebna od zaraz

Każdy potrzebuje pieniędzy, ale nie wszyscy możemy zarabiać w ramach pełnego etatu lub innej formy regularnej współpracy. Ten wpis jest skierowany do Ciebie, szczególnie jeżeli:

 • chorujesz lub wracasz do zdrowia;

 • jesteś w ciąży;

 • uczysz się lub studiujesz;

 • nie masz sprecyzowanego pomysłu na karierę;

 • zbierasz pieniądze na wyjazd;

 • chcesz dorobić w weekendy lub w czasie wolnym od pracy.

Nie marnuj czasu na oglądaniu seriali lub spaniu po kilkanaście godzin dziennie! Zamiast tego zarabiaj, wdrażając w życie jeden z kilku proponowanych poniżej pomysłów. Nie trać czasu, tylko skup się na rozwoju swojego potencjału!

1. Handmade i zdrowa żywność

Historia zatacza koło. Praca rzemieślnicza powraca do łask. Społeczeństwa, zmęczone i niezadowolone masowością produkcji, znalazły realną odskocznię, w dużej mierze dzięki rozwojowi Internetu oraz inicjatyw lokalnych. Pomysłem na dorabianie, a może nawet własny biznes jest rękodzielnicza praca, którą możesz wykonywać bez wychodzenia z domu. Kartki, drewniane pudełka, biżuteria, ozdoby, zdrowa żywność, wegańskie przysmaki czy miód z własnej pasieki – to wszystko rzeczy, którymi możesz się zająć od zaraz. Weź udział w szkoleniu, sprawdź, jak to działa przez Internet, zacznij od niezobowiązujących prób na własny koszt. Pasja może zamienić się w źródło dochodów!

2. Praca kelnera i hostessy

Predyspozycje fizyczne, wrodzona śmiałość, a także elastyczny grafik mogą pozwolić Ci zarobić całkiem przyzwoite pieniądze w supermarketach, na targach oraz w restauracjach i domach weselnych. Praca w weekendy nie koliduje z Twoim rozkładem zajęć lub lekcji? Być może pora zarobić pierwsze poważne pieniądze! Zapisz się do jednej z agencji lub poszukaj zatrudnienia w miejscu, w którym odbywa się wiele imprez i wydarzeń kulturalnych. Napiwki, ekstra dopłaty, prowizje… czy nie brzmi to kusząco? Szczególnie jeśli jesteś uczniem lub studentem.

3. Praca przez Internet

Pracę w luźnym wymiarze czasowym znajdziesz również przez Internet. Tu czasami wystarczy odbyty kurs, nie potrzebujesz kierunkowego wykształcenia. Szukaj zleceń choćby za pomocą stron dla freelancerów w rodzaju UseMe. Oto tylko kilka przykładów tego, co możesz robić w Sieci, zarabiając przyzwoite pieniądze i zdobywając bezcenne doświadczenie:

 • prowadzenie kont w social media;

 • pisanie tekstów na zamówienie;

 • zarządzanie sklepem;

 • handel w serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych;

 • pisanie komentarzy,

 • udzielanie korepetycji;

 • wyszukiwanie informacji;

 • testowanie gier i aplikacji;

 • prowadzenie blogu;

 • obstawianie wyników wydarzeń sportowych;

 • profesjonalne uprawianie e-sportu.

Zarabiaj na polecaniu książek

Zarabiaj na polecaniu i promowaniu książek, ebooków czyli produktów bardzo popularnych. Jednym z liderów oraz najstarszym programem tego typu w Polsce jest program Złote Myśli. W którym  polecasz produkty. a gdy z Twojego polecenia ktoś kupi produkt, Ty zarabiasz prowizję w programie Złotych Myśli jest to aż 40%. Program jest bardzo popularny ponieważ rynek ebooków stale wzrasta nie tylko w Polsce. Program oferuje szereg gotowych grafik i linków które trzeba promować na fecbooku, wśród znajomych i innych miejscach które ogranicza tylko twórcza wyobraźnia (dodatkowy artykuł).

Zapewne znasz jeszcze wiele przykładów dodatkowego zarobku, który jest możliwy w Internecie. Nie bój się zaczynać nowych rozdziałów w swoim życiu. Każde doświadczenie ma swoją bezcenną wartość. Nie traktuj wakacji czy chwilowego bezrobocia jako straconego okresu. To pora na uwolnienie swojego talentu! Do dzieła!

 

Filmy szkoleniowy


od redakcji:

 Program partnerski uważamy za godny polecenia, jeżeli szukasz tego typu rozwiązań powinieneś go przetestować.

praca w domu

Na koniec prezent ! Szkolenie z pozyskiwania Klientów

Prezent od firmy szkoleniowej Kar-Group. Darmowe szkolenie jak pozyskać klienta ! Odbierz kurs (dostęp limitowany, sprawdź czy jest jeszcze miejsce !

Sposoby zarabiania przez internet

fraza kluczowa artykułu: jak dorobić,jak dorobić,jak dorobić,jak dorobić,jak dorobić,jak dorobić,zarabianie w wolnym czasie,zarabianie w wolnym czasie,jak dorobić,jak dorobić,jak dorobić,jak dorobić

Rating: 6.0/10. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.