Projektowanie ogrodów kurs – Kurs specjalista stylizacji ogrodów / online

Projektowanie ogrodów kurs
Projektowanie ogrodów kurs

Projektowanie ogrodów kurs – Jakie są perspektywy ?

Szkolenia prowadzone w Kar Group mają jeden cel – dawać jak najszerszą i najciekawszą perspektywę zawodową. Skupmy się na kursie dla przyszłych specjalistów w zakresie stylizacji ogrodów. Czy wiesz, jak duży potencjał tkwi w kreowaniu piękna naturalnymi środkami? Dowiedz się, jakie perspektywy otwiera Ci kurs specjalisty ds. stylizacji ogrodów.

Kurs dla pasjonatów i fachowców

Banałem będzie przypomnienie, że kursy Kar-Group są skierowane do każdego, kto czuje potrzebę rozwoju i chce w szybkim tempie przyswoić profesjonalną wiedzę z konkretnego zakresu. Z naszej oferty korzystają zarówno ludzie młodzi, wchodzący dopiero na rynek pracy, jak i osoby ze starszych pokoleń, które poszukują dróg rozwoju, są w trakcie zmieniania branży czy po prostu chcą nabyć nowe umiejętności. Korzystne ceny i bardzo elastyczne podejście do kursantów sprawiają, że firma cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a praktycznie każdy ma szanse zdobyć nowe kompetencje i później wykorzystać je z pożytkiem w codziennym życiu.

Kurs specjalista ds. stylizacji ogrodów jest skierowany przede wszystkim do:

  • pasjonatów ogrodnictwa i prac ziemnych,

  • architektów,

  • miłośników przyrody,

  • pracowników kwiaciarni, serwisów ogrodowych, projektantów,

  • osób, które chcą samodzielnie zaprojektować i obsadzić ogród.

Dlaczego warto

Zanim zainwestujesz w konkretny kurs, na pewno zadasz sobie pytanie: czy warto? W tym przypadku odpowiedź może być tylko jedna – jeżeli wygląd ogrodów nie jest Ci obojętny, na pewno skorzystasz na czasie poświęconym zdobywaniu konkretnych umiejętności. Kto co sezon ubiera rękawiczki i spędza wolny czas na odchwaszczaniu, zasadzaniu, podcinaniu czy podlewaniu roślin, ten ma określony zakres umiejętności. Jednak z jakiegoś powodu jeden ogród prezentuje się ot, tak, zwyczajnie, a drugi niczym z hollywoodzkiego filmu. Skąd ta rozbieżność?

Aby ogród był zaprojektowany w najdrobniejszym detalu, musi stać za nim określona koncepcja. Każdy szczegół ma znaczenie, dlatego do projektowania jest potrzebna profesjonalna wiedza. Planowanie przestrzeni zielonych wbrew pozorom wymaga holistycznej wiedzy na temat warunków atmosferycznych, klimatu, botaniki, architektury czy technologii użytkowych. W stylowych ogrodach znaczenie ma nie tylko wybór i zasadzenie odpowiednich kwiatów, drzew i krzewów, ale również postawienie elementów małej architektury, założenie oczka wodnego z fontanną i wodospadem czy stworzenie prywatnej oranżerii, szklarni. Liczy się odpowiednia oprawa świetlna, dobór kamieni i minerałów, a także dodatków, które nadają całości unikatowego charakteru.

Po ukończeniu kursu te wszystkie zagadnienia przestają być dla Ciebie zagadką. Doskonale wiesz, jakimi środkami uzyskać upragniony cel. Jedno to wyobrazić sobie najlepszą oprawę, a drugie – wiedzieć, jak wcielić pomysły w życie. Specjalista ds. stylizacji ogrodów staje się niekwestionowanym liderem opinii nie tylko wśród znajomych, ale również na rynku pracy.

Ścieżki (kariery) w ogrodzie

Dzięki specjalistycznemu szkoleniu można znacznie zwiększyć swoje możliwości w branży, a także zmienić pozycję negocjacyjną w obecnej firmie. Pojęcie o ogrodach powinni mieć nawet szeregowi pracownicy kwiaciarni i sklepów ogrodniczych, nie wspominając o osobach na kierowniczych stanowiskach. Stylizacja ogrodów otwiera jednak znacznie szersze perspektywy.

Dziś to profesjonalne firmy i wysoko cenieni doradcy zajmują się tworzeniem ogrodów na lata. Chcesz znaleźć takie zatrudnienie lub założyć podobną działalność? Wobec tego ukończenie naszego nowego kursu staje się znakomitą okazją do zrobienia kroku w stronę poważnej kariery w świecie ogrodów.

Zaletą zatrudnienia w takim charakterze jest nieustanny kontakt z przyrodą, praca nie tylko w zaciszu biura projektowego, ale również na świeżym powietrzu. Masz bardzo szerokie możliwości, a z uwagi na kreatywny i unikatowy charakter zleceń nie narzekasz na nudę. Praktycznie każdy nowy klient gwarantuje ciekawe wyzwanie.

Architekci krajobrazu, styliści ogrodów – nazywa się ich różnie, ale płaci dobrze. W zależności od miejsca zamieszkania najczęściej otrzymujesz pensję kilka tysięcy złotych brutto oraz stałą umowę o pracę. Innym wyborem jest założenie własnej firmy (wszystko w Twoich rękach, dosłownie i w przenośni) czy dorywcza praca polegająca na łapaniu pojedynczych zleceń, bardziej z pasji, niż potrzeby.

Z Kar-Group spełniają się marzenia / Projektowanie ogrodów kurs

Dlaczego Kurs dla przyszłych specjalistów ds. stylizacji ogrodów jest tak korzystnym wyborem? Ponieważ uczysz się wtedy, kiedy najbardziej Ci pasuje. Na co dzień masz z pewnością wiele obowiązków, dlatego możesz przyswoić wiedzę również w ramach nauki na platformie elearningowej. Korzystne ceny, doskonała kadra dydaktyczna, program ukierunkowany na połączenie teorii z praktyką – oto kluczowe argumenty, które powinny przekonać Cię do spróbowania swoich sił w świecie ogrodów!

Projektowanie ogrodów kursKurs Ogrodniczy

Kursant może podnieść umiejętności kursem doszkalającym. Dokumenty pomagają w podjęciu pracy i założeniu działalności. Kursy może być refundowany przez lokalny Urząd Pracy. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Kurs Specjalista ds Stylizacji OgrodówKurs Specjalista ds Stylizacji Ogrodów

Kursant może podnieść umiejętności kursem doszkalającym. Dokumenty pomagają w podjęciu pracy i założeniu działalności. Kursy może być refundowany przez lokalny Urząd Pracy. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

 

 

 

 

 

fraza kluczowa: Projektowanie ogrodów kurs, Projektowanie ogrodów kurs online, Projektowanie ogrodów kurs przez internet, kurs projektowania ogrodów, kurs projektowania ogrodów online,Projektowanie ogrodów kurs,kurs dekoracji ogrodów,kurs dekoracji ogrodów online,kurs ogrodnictwo online,kurs ogrodnictwo przez internet,Projektowanie ogrodów kurs

Rating: 10.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.