Opinie o Kar-Group / sprawdź jakie są i dlaczego ?

Opinie o Kar-Group
Opinie o Kar-Group

Opinie o Kar-Group / sprawdź jakie są i dlaczego ?

Dlaczego opinie dotychczasowych kursantów na temat oferty Kar-Group są tak dobre? Wynika to przede wszystkim z licznych korzyści gwarantowane przez szkolenia online, w których specjalizujemy się już od lat. Sprawdź, dlaczego warto ukończyć kursy właśnie w naszej firmie. To możliwe bez wychodzenia z domu!

Różnorodna tematyka

Ponieważ współpracujemy z dużym gronem branżowych ekspertów, jesteśmy w stanie nieustannie poszerzać ofertę naszych kursów i poradników. Na platformie edukacyjnej Kar-Group znajdują się szkolenia dotyczące takich obszarów jak:

kursy sportowe (np. instruktor koszykówki, trener personalny),

gastronomia (np. Szef kuchni),

marketing (np. Skuteczne pozyskiwanie klientów),

kosmetyka (np. Kurs kosmetyczny online),

opieka nad dziećmi i seniorami (np. Praca z trudną młodzieżą),

księgowość (np. Podstawy księgowości),

administracja (np. Kadra kierownicza w administracji),

hotelarstwo (np. Menedżer hotelarstwa),

ogrodnictwo (np. Kurs stylizacji ogrodów),

architektura (np. Projektowanie i aranżacja wnętrz),

budownictwo (np. Majster budowlany),

i wiele, wiele innych. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszego grona potencjalnych klientów, trzymając poziom i zachowując najwyższe standardy edukacyjne. W obrębie jednej tematyki – na przykład sportowej – możesz znaleźć nawet do kilkunastu różnych szkoleń. Wynika to z faktu, że w każdej branży pracuje się na różnych stanowiskach, różne są też zainteresowania czy specjalizacje.

Różne kompetencje, teoria i praktyka

Nasze kursy online są planowane w taki sposób, aby dostarczyć uczestnikowi jak najwięcej przydatnej wiedzy. Wiemy bowiem, że teoretyczna podbudowa jest potrzebna do profesjonalnej realizacji na gruncie praktycznym. I choć praktyki czy warsztaty pozwalają sprawdzić swoje umiejętności „na żywo”, to właśnie merytoryczne przygotowanie i zgromadzenie najważniejszych informacji jest pierwszym krokiem do osiągnięcia wymiernego sukcesu w danej dziedzinie.

Opinie na temat kursów Kar-Group są pozytywne również dlatego, że intensywnie edukujemy pod kątem tzw. kompetencji miękkich. Kompetencje twarde to wszystkie umiejętności niezbędne na konkretnym stanowisku pracy, tymczasem kompetencje miękkie są bardziej uniwersalne, w związku z czym ceni się je na współczesnym rynku pracy.

Mowa chociażby o asertywności, kontroli nad mową ciała czy umiejętności pracy zespołowej. Jeśli dostrzegasz potrzebę rozwinięcia się w tych kierunkach, znajdziesz u nas bardzo wiele szkoleń odnoszących się właśnie do takich zagadnień. Kursy są na tyle uniwersalne, że chętnie biorą w nich udział przedstawiciele skrajnie różnych branż.

Szkolenia na potrzeby rynku pracy i nie tylko

Uważnie śledzimy rynek pracy – dostrzegając obecne tendencje i potrzeby jego uczestników, staramy się odpowiadać wciąż udoskonalaną ofertą kursów.

Skorzystaj ze szkoleń, jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co ważne w budowaniu kariery zawodowej.

Nasza oferta jest na tyle bogata i różnorodna, że kursy znajdą dla siebie zarówno osoby ściśle zainteresowane rozwojem w roli pracownika, jak i hobbyści, którzy chcą po prostu zgłębić tajniki danej branży i nabyć kilka przydatnych umiejętności, niekoniecznie w celach zarobkowych.

Szkolenia to ważny punkt CV

W opinii pracodawców kursy i szkolenia odgrywają coraz ważniejszą rolę. Dlaczego? Standardowa ścieżka edukacji mówi o pracowniku stosunkowo niewiele. O wartości zdanej matury czy ukończonych studiów wyższych można dyskutować – na pewno te dyplomy nie robią szczególnego wrażenia z uwagi na swoją powszechność (chyba że kończysz elitarną szkołę lub bardzo specjalistyczny kierunek).

Ogromnym walorem kandydata na dane stanowisko jest doświadczenie. Na początku drogi zawodowej nie można się nim wykazać. Warto zatem postawić na samodzielną edukację i samorozwój z wykorzystaniem dostępnych narzędzi. A nasze kursy do nich należą.

Fakt, że uczestniczysz w kursach, że zdobywasz certyfikaty do CV, świadczy o Tobie bardzo dobrze. To dowód ambicji i dążenia do coraz lepszych efektów w wybranej dziedzinie. Pracodawca otrzymuje czytelny sygnał: osoba, które chce u mnie pracować, nie boi się nauki i bierze sprawy w swoje ręce. Uczy się samodzielnie, korzystając z internetowych kursów profesjonalnej firmy szkoleniowej.

Niska cena

W porównaniu do szkoleń stacjonarnych kursy internetowe kosztują mniej (czasami znacznie mniej). Dlaczego? Wynika to z faktu, że:

organizacja szkolenia stacjonarnego pochłania wyższy budżet – choćby przez koszty wynajmu sali czy skorzystania z cennego czasu eksperta prowadzącego warsztatym

w ramach szkoleń online materiały dydaktyczne są przygotowywane jednorazowo, a później korzysta z nich wiele osób w różnym czasie,

płaci się za dostęp do platformy edukacyjnej online i naukę we własnym zakresie, a nie za wydarzenie osadzone w konkretnym miejscu i czasie.

Rozwój osobisty i zawodowy wymaga nakładów finansowych. Jeżeli wybierasz korzystne cenowo szkolenia online w Kar-Group i otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu, zdobywasz cenną wiedzę. W cenie jednego szkolenia stacjonarnego możesz ukończyć nawet kilka różnych kursów internetowych. Brzmi korzystnie, prawda?

Wygoda nie do przecenienia

Pozytywna opinia kursantów na temat szkoleń Kar-Group ma także podłoże w innym, równie istotnym fakcie. Otóż samodzielna nauka przez Internet jest po prostu bardzo wygodna. Uczysz się, kiedy chcesz i możesz. Wracając autobusem z pracy, kładąc się do łóżka po ciężkim dniu opieki nad dziećmi i domem, w przerwie od wymagających zleceń, w weekend, wakacje, po szkole. Potwórzmy to głośno: kiedy chcesz i możesz.

E-learning ma niesamowity potencjał właśnie w tym, że każdy dostosowuje naukę do innych aktywności. Można elastycznie planować dzień, nie tracąc, a wręcz zwiększając wydajność. Jedni preferują naukę z samego rana, inni są „nocnymi Markami” i najskuteczniej przyswajają wiedzę po północy. Decydują tu indywidualne predyspozycje i przyzwyczajenia. Masz wybór – nikt go nie narzuca. Kar-Group daje po prostu czas na naukę, po czym przystępujesz do egzaminu. Również przez Internet, zdalnie, poprzez wypełnienie testu, czyli wygodnie i w dogodnym czasie.

Opinie o Kar-Group / rzetelna firma szkoleniowa

Laur Zaufania.

Certyfikat firmowy CNF.

Top Firma – Polska Certyfikacja Przedsiębiorców.

Sprawdzona Firma – Polska Grupa Certyfikująca.

Krajowy Rejestr Instytucji Szkoleniowych.

Ponad 11 tysięcy polubień strony na Facebooku.

Czytelna struktura kursu

Kolejnym atutem szkoleń online z oferty Kar-Group jest spójna i przemyślana struktura kursu. Procedura wygląda bardzo prosto. Po wpłaceniu ustalonej kwoty otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. Każde szkolenie zostało podzielone na różne tematy przedstawiające konkretne zjawiska, pojęcia, definicje, problemy itp. Uczysz się krok po kroku, we własnym tempie.

Następnie przystępujesz do egzaminu, który jest testem wymagającym do zaliczenia 70% poprawnych odpowiedzi. Ewentualna poprawka jest bezpłatna. Jeżeli masz zaliczony egzamin, odbierasz certyfikat oraz wybrane dokumenty i zaświadczenia (np. dyplom, pamiątkowa statuetka). Przygotowujemy certyfikaty w popularnych językach obcych – angielskim i niemieckim. Wszystko po to, aby dokument stanowił jak największą wartość na rynku pracy.

W ramach większości oferowanych kursów dodajemy specjalne moduły nieobowiązkowe. To zastrzyk dodatkowej wiedzy, która nie jest weryfikowana na egzaminie, ale warto ją przyswoić, aby być jeszcze lepszym specjalistą w danej dziedzinie.

Skorzystaj z potencjału szkoleń Kar-Group

Nasze kursy najczęściej wybierają:

osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy – np. uczniowie, studenci, absolwenci,

pracownicy planujący przebranżowienie, zmianę miejsca i środowiska pracy,

pracownicy aspirujący do awansu i nabywający nowe kompetencje,

przedsiębiorcy, którzy wspierają rozwój swoich pracowników,

przedsiębiorcy, którzy ubiegają się o dotacje.

Nieważne, ile masz lat, gdzie mieszkasz i czym dokładnie się zajmujesz – liczy się tylko to, że chcesz zdobyć lub poszerzyć wiedzę na określony temat. Otwierasz się na nowe doświadczenia oraz informacje, co jest równie cenne na początku, jak i w trakcie rozwijania kariery zawodowej.

 

 

 

 

fraza kluczowa: opinie kar-group, opinie o kar-Group, opinie frma kar-Group, opinie firma szkoleniowa kar-group, opinie kar-group, opinie o kar-Group, opinie frma kar-Group, opinie firma szkoleniowa kar-group, opinie kar-group, opinie o kar-Group, opinie frma kar-Group, opinie firma szkoleniowa kar-group, opinie kar-group, opinie o kar-Group, opinie frma kar-Group, opinie firma szkoleniowa kar-group, opinie kar-group, opinie o kar-Group, opinie frma kar-Group, opinie firma szkoleniowa kar-group, opinie kar-group, opinie o kar-Group, opinie frma kar-Group, opinie firma szkoleniowa kar-group,

Rating: 10.0/10. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.