Kursy kosmetyczne online – gdzie warto robić ❓

Kursy kosmetyczne online – gdzie warto robić ❓

Jeśli cenisz kontakt z ludźmi, jesteś cierpliwa i dokładna, zrobienie kursu kosmetycznego otworzy przed tobą nowe perspektywy zarobkowe. W dodatku taka praca może być na początku dodatkowym źródłem dochodu, a z czasem stać się zajęciem na pełen etat.

Kurs kosmetyczka – praca z przyszłością

Zadbany wygląd jest synonimem prestiżu. Staranny manicure i pedicure, gładka cera, makijaż dzienny, regulacja brwi, depilacja – to absolutne minimum wykonywane kobietom na wysokich stanowiskach. Inwestycja w siebie jest dla nich gwarancją sukcesu. Dla ciebie też może być!


Gdzie zrobić kurs kosmetyczny?

Kurs kosmetyczny w firmie szkoleniowej Kar-Group. To kursy stacjonarne i online.


Jak zacząć?

Możesz zatrudnić się na pełen etat w salonie kosmetycznym, by zdobyć doświadczenie i kontakty do klientek. Możesz też oferować zabiegi kosmetyczne, które nie wymagają sporych nakładów finansowych (manicure/pedicure, regulacja brwi, czyszczenie cery, etc.) w domach klientek i założyć działalność gospodarczą. Nie musisz wtedy wynajmować lokalu, kupować specjalistycznego sprzętu, co zdejmuje z ciebie ryzyko finansowe.

Jak wyróżnić się na rynku?

Elastyczność i znajomość potrzeb klienta to gwarancja najwyższych zarobków.

Coach i milionerka – Kamila Rowińska napisała na swoim firmowym profilu w mediach społecznościowych, że poleca salon kosmetyczny, w którym mogła wykonać zabiegi kosmetyczne w godzinach nocnych, w dodatku zajmował się nią zespół kosmetyczek, dzięki czemu zabiegi, które w zwykłych salonach kosmetycznych trwają kilka godzin, zajęły dwa razy mniej czasu. Usługi premium to nisza na rynku kosmetycznym.

Z kolei blogerka parentingowa z dumą pokazywała paznokcie akrylowe, które wykonała dla niej mobilna kosmetyczka. Sama nie mogła wyrwać się z domu przy małych dzieciach, pracując zdalnie, a zadbany wygląd jest częścią jej zawodowych obowiązków.

Kurs kosmetyczka

Kosmetyczka – prawie jak przyjaciółka

W tym zawodzie musisz dostosować się do potrzeb klientek. Salony kosmetyczne mają pełne ręce roboty wieczorem lub wczesnym rankiem – przykładowo gdy dyrektor korporacji zleca wykonanie makijażu dziennego przed ważnym spotkaniem firmowym.

Oznacza to, że możesz pogodzić zabiegi dla klientek z inną pracą lub rolą mamy. Niczym zaufana przyjaciółka, dostosowujesz swoje godziny pracy do czasu wolnego klientki. W tym zawodzie przydaje się jeszcze jedna cecha – uważne słuchanie i wrażliwość na problemy drugiej osoby. Kobiety traktują kosmetyczki jak najlepsze przyjaciółki, zwierzają się z problemów, dzielą sukcesami. Ich pewność siebie i dobry humor po wykonaniu zabiegu, będą dla ciebie dodatkowym wynagrodzeniem w postaci satysfakcji.

 

Kurs kosmetyczny onlineKurs  kosmetyczny

Kursant może podnieść swoje umiejętności kursem doszkalającym-rozwojowym. Kurs kosmetyczny przygotowuje pod kątem pracy w salonie kosmetycznym. Pomagamy przygotować do wykonywania podstawowych zabiegów kosmetycznych.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Kursy kosmetyczne online
Kursy kosmetyczne online

Kursy kosmetyczne online – praca przyszłości ✌️

Marta Szyszko

Firma Szkoleniowa Kar-Group

Rating: 9.5/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.