Kurs trener szkolenia psów online i stacjonarnie w Kar-Group

Kurs trener szkolenia psów online
Kurs trener szkolenia psów online

Kurs trener szkolenia psów online i stacjonarnie w Kar-Group

Szkolenie psów? Chodzi o te pracujące z GOPR-owcami, czy może w policji?” – tego typu, na wpół ironiczne, komentarze jeszcze niedawno były jedyną reakcją na sugestię, że z psa można i warto wychowywać z pomocą wykwalifikowanego specjalisty. Branża, która jeszcze jakiś czas temu raczkowała, dziś cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. O co w tym chodzi i jak zdobyć ciekawą pracę?

Trud edukacji najlepszych przyjaciół człowieka

Szkolenie dotyczące szkolenia… brzmi intrygująco, prawda? A skoro chodzi o czworonogów, to może być całkiem sympatycznie. Do rzeczy.

Psy różnią się przede wszystkim pod względem rasy, ale nie trzeba być wielkim miłośnikiem zwierząt, by na pierwszy rzut oka dostrzegać rozmaitość zachowań, przyzwyczajeń, nawyków. Pies, który żyje blisko człowieka, bardzo się do niego przywiązuje, ale jego wiele zachowań pozwala rozszyfrować popędy, potencjalne zachowania, „postawy”.

Nie trzeba dodawać, że właściciele psów chcą mieć nad nimi kontrolę. Usłuchany pies to prawdziwy skarb, szczególnie w przypadku większych okazów. Ale już dawno zauważono prymitywność brutalnych metod tresury. Bazowanie na ostrych karach, fizyczności to droga donikąd, a raczej – do kartotek policyjnych, jeśli uda się interwencja obrońców zwierząt.

Psy da się wyszkolić, lepiej zrozumieć – właśnie poprzez profesjonalny kurs, najlepiej z behawiorystą. Pewnie zastanawiasz się, co zrobić, by pracować w ten sposób. Oto podpowiedź.

Szkolenie zwiększa szansę zatrudnienia

Kurs trener szkolenia psów onlineNie będzie zaskoczeniem, że pracodawcy patrzą na doświadczenie i wykształcenie. Ale skoro czytasz ten tekst, zapewne szukasz pomocy pod tytułem „jak postawić pierwsze kroki w tej branży”. OK, więc może trop wykształcenia? No, ale nie kończysz przecież „technikum dla osób, które będą szkoliły psy i doradzały właścicielom”…

Dlatego powstały profesjonalne kursy, oferowane przez najbardziej wszechstronne firmy szkoleniowe, jak Kar-Group. Martwisz się, że siedziba w Ełku jest zbyt daleko? Spokojna głowa, prowadzimy nasze kursy w trybie online. Tak, dobrze widzisz – ten kurs jest tani, a w dodatku można go odbyć w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu, mimo wszelkich obowiązków domowych czy edukacyjnych.

Schemat jest prosty: opłacasz kurs, logujesz się na platformie, uczysz się przez maksymalnie dwa miesiące, zdajesz egzamin wewnętrzny online, otrzymujesz wartościowy certyfikat i wybraną przez siebie dokumentację, również w językach obcych. Brzmi intrygująco? Co zatem zawiera się w programie szkolenia?

Dla wygody kursanta, szkolenie podzieliliśmy na dwa moduły. Pierwszy obejmuje pochodzenie psa, psychikę, etapy rozwoju, główne zasady wychowania, sposoby uczenia się, kwestię uczeń, a także system kar i nagród. Z kolei drugi moduł pomaga ustalić domową hierarchię z uwzględnieniem pozycji psa, ale także poznać komendy i ich zastosowanie, przygotować się na ewentualne problemy, a także zgłębić temat dietetyki zwierzęcia.

  • Na egzaminie otrzymujesz pytania wyłącznie z materiałów szkoleniowych.

  • Polecamy tematyczną, nieobowiązkową lekturę na temat tresury i wychowania psów.

  • W korzystnej cenie zdobywasz swoistą przepustkę do pierwszych kroków w branży, która wiąże się z Twoim zamiłowaniem do czworonogów.

Kurs trener szkolenia psów online i stacjonarnie

 

Kurs trener szkolenia psów online
Kurs trener szkolenia psów online

Instruktor szkolenia psów

Kochasz czworonogi i chcesz spróbować swoich sił w roli instruktora? W takim razie weź udział w naszym kursie, który ułatwia znalezienie pracy, poszerzenie horyzontów i zawodowy kontakt z psami oraz ich właścicielami.

zapisz się          przebieg kursu

 

Zdobądź certyfikat !

fraza kluczowa: Kurs trener szkolenia psów online, Kurs instruktor szkolenia psów online, Kurs trener szkolenia psów online, Kurs instruktor szkolenia psów online, Kurs trener szkolenia psów online, Kurs instruktor szkolenia psów online, Kurs trener szkolenia psów online, Kurs instruktor szkolenia psów online

 

Rating: 10.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.