Kurs Pewności Siebie / szkolenie online + darmowa próbka

Kurs Pewności Siebie

Kurs Pewności Siebie / przeczytaj artykuł


Jak być pewnym siebie  ? Zapisz się (tutaj)

Gdy ktoś jest przeświadczony o swojej doskonałości, a przeczą temu fakty, nazywamy go w różny sposób, ale rzadko są to korzystne określenia. Tymczasem pewność siebie, wyważona, oparta na rzeczywistych przesłankach jest cechą, która zdecydowanie pomaga w codziennym życiu i jest szanowana przez otoczenie. Przedstawiamy specjalny kurs, który ułatwia przyswojenie sobie podstaw tej pozytywnej postawy.

(Pewna) droga po certyfikat

W dalszej części tekstu skupimy się na korzyściach, które płyną z wyrobienia w sobie bardziej zdecydowanej postawy, ale już teraz możemy powiedzieć, że to cecha pożądana przez wielu pracodawców, szczególnie tych z nowoczesnym podejściem do biznesu. Pewność siebie możesz im udowodnić w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, ale już na etapie składania CV warto zaprezentować się profesjonalnym certyfikatem, który świadczy o ukończeniu kursu. Kursu, który podobnie jak inne dostępne poprzez Kar Group odbywa się w całości przez Internet – zarówno jeśli chodzi o naukę, jak i egzamin. To wygodne rozwiązanie likwidujące zbędne bariery. Nieważne, gdzie mieszkasz i jak wiele masz zajęć. Spotkania stacjonarne w żaden sposób nie będą Cię ograniczać, bo uczysz się wtedy, kiedy możesz i chcesz. A otrzymany certyfikat nie zawiera żadnej adnotacji, że kurs odbył się w przestrzeni online.

Po zapisaniu się na kurs otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. Od tego momentu masz maksymalnie 60 dni, by przyswoić materiał dydaktyczny. Zagadnienia przedstawiamy poniżej. Potem podchodzisz do egzaminu, który zdaje się po poprawnej odpowiedzi na przynajmniej 70% pytań. Jeśli z jakiegoś powodu egzamin nie pójdzie po Twojej myśli, masz prawo do bezpłatnego podejścia numer 2 i 3.

Tematyka szkolenia „Budowanie Pewności Siebie”

Znaczenie socjalizacji w procesie budowania pewności siebie

Szkolenie należy rozpocząć od wyjaśnienia, co tak naprawdę wpływa na niepewność człowieka. Gdy poznamy przyczyny oraz efekty takiej postawy, łatwiej jest nam wprowadzić korzystne zmiany.

Droga odnajdywania pewności

W naszym szkoleniu zakładamy wykształcenie w sobie pewności za pomocą 5 zdecydowanych kroków. Najpierw należy określić czynności i sytuacji, w których NIE brakuje pewności. Następnie należy zastanowić się, które sfery życia wymagają w tym względzie poprawy. Krok 3 został nazwany „przerywaniem negatywnego dialogu”. W 4 kroku pora pożegnać się z przeszłością i odciąć to, co zabiera nam poczucie własnej wartości. W 5 kroku przychodzi czas na ostateczne uświadomienie sobie mocniejszych i słabszych stron.

Działania pośrednie i bezpośrednie w budowaniu pewności siebie

W trakcie kursu rozróżnia się pośrednie i bezpośrednie działania, które budują i wzmacniają pewność siebie. Warto zwrócić na nie uwagę, robiąc wszystko, co możliwe, by odczuć pozytywną zmianę w codziennym życiu.

Budowanie pewności siebie – porady i ćwiczenia

Można długo rozwodzić się nad teorią, ale liczy się praktyka. Dlatego w tej części kursu pojawiają się konkretne ćwiczenia i wskazówki, które wpływają na: odpowiedni dystans, przełamanie lęków, mowę ciała, zwalczanie złych nawyków, odrzucenie zbędnej krytyki, skuteczne zmotywowanie, dążenie do sukcesu, czy skoncentrowanie na własnych potrzebach. Odrobina coachingu jeszcze nikomu nie zaszkodziła… Nasze szkolenie ma pomóc Ci nie tylko w poprawie sytuacji zawodowej poprzez zdobycie kolejnego certyfikatu, ale przede wszystkim zmienić życie na lepsze. Dzięki odpowiednim technikom to naprawdę łatwiejsze, niż myślisz.

Pewność siebie w wybranych zagadnieniach związanych z komunikacją i relacjami międzyludzkimi

Są sytuacje, w których pewność siebie jest szczególnie potrzebna. Mowa oczywiście o rozmowach kwalifikacyjnych, wystąpieniach publicznych oraz wydarzeniach społecznych. Ta część kursu jest im w całości poświęcona. Nie każdy rodzi się z charyzmą, ale każdy ma szansę sprawdzić się w obliczu stresujących wyzwań i wyjść z tego obronną ręką, zaskakując zarówno siebie, jak i otoczenie.

Skuteczna komunikacja w relacjach interpersonalnych

W kursie znalazło się też miejsce na wskazówki, które odnoszą się wprost do codziennych rozmów. To właśnie zwyczajne dialogi umacniają naszą pewność siebie. W konwersacji mogą ujawnić się największe zalety, ale i wady, dlatego przypominamy, o czym pamiętać, by wypaść zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Celne riposty jako element pewności siebie

Swoistym podsumowaniem szkolenia jest moduł poświęcony… celnym ripostom. To właśnie one sprawiają, że pewne osoby wydają się szczególnie pewne siebie, błyskotliwe, odważne czy inteligentne. Nie chodzi bynajmniej o to, by dogryzać i dogadywać komu popadnie, ale po prostu – umieć rzucić odpowiedzią, która nie pozostawia wątpliwości, że masz wysokie poczucie własnej wartości.

Warto być pewniakiem

Nie trzeba długo rozwodzić się nad zaletami pewności siebie choćby w kontekście pracy zawodowej. Osoby, które w każdych okolicznościach potrafią wyrazić własne zdanie i nie dają się zbić z tropu mają po prostu łatwiej. Oczywiście pod warunkiem, że pewność siebie odnosi się do faktycznych zalet, a jakość pracy nie pozostawia wątpliwości. Jeśli mamy coś do zaoferowania innym ludziom i potrafimy się „sprzedać” – budujemy sobie idealną pozycję do prawdziwie udanej kariery. Nadal są miejsca, w których szefowie okazują się tyranami i nie znoszą sprzeciwu. Ale czy musisz męczyć się w takiej pracy? Dzięki poczuciu własnej wartości na wysokim poziomie poradzisz sobie w innym miejscu, wywalczysz pozycję bez uciekania się do zagrywek niezgodnych z duchem fair play. Tak, to możliwe – być „pewniakiem”, a jednocześnie kimś w porządku wobec otoczenia. Wystarczy przyswoić kilka reguł, stanąć w prawdzie ze swoimi zaletami oraz ograniczeniami, a następnie wyrobić dobre nawyki.

Czy kurs pewność siebie przyda się jedynie w pracy? Jasne, że nie. Wysokie poczucie własnej wartości ułatwia poznawanie przyjaciół i potencjalnych „drugich połówek”, pozwala dbać o interesy rodziny, radzić sobie w nietypowych sytuacjach, reagować na kryzysy, planować przyszłość. W każdych okolicznościach warto mieć wysoko podniesioną głowę – zarówno po sukcesach, jak i porażkach. Nie chodzi o zadzieranie nosa, ale przysługującą każdemu godność, podpartą jeszcze określonymi zaletami.

Zatem – do dzieła! Odrzuć zbędne kompleksy i złe nawyki. Stań się pewniejszym siebie człowiekiem, który wykorzystuje naturalne predyspozycje, by skuteczniej radzić sobie w codziennym życiu. Nowoczesne szkolenie w korzystnej cenie zapewni Ci certyfikat na wysokie poczucie własnej wartości!

Kurs Pewności Siebie

Darmowa próbka – pobierz

Kurs Pewności Siebie

 

Kursant może podnieść swoje umiejętności kursem doszkalającym. Dokumenty pomagają w podjęciu pracy i założeniu własnej działalności. Kursy może być refundowany przez lokalny Urząd Pracy. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia.

Zapisz się na pełny kurs z egzaminem i uzyskaj certyfikat:

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

 

Oferujemy Państwu możliwość darmowej edukacji !

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Kursy i poradniki

1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST

5. Wywieranie wpływu na ludzi – / dostęp limitowany /

Szkolenia sportowe i trenerskie

6. Kurs Trener Personalny – / dostęp limitowany /
7. Kurs Instruktor Biegania
8. Kurs Instruktor Fitness

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

 

 

 

fraza kluczowa artykułu: Kurs Pewności Siebie, Kurs Pewności Siebie, Kurs Budowanie Pewności Siebie, szkolenie Budowania Pewności Siebie, kurs budowania pewności siebie, kurs pewność siebie, kurs pewność siebie online, Kurs Pewności Siebie

 

 

 

 

Rating: 10.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.