Kurs na trenera psów / kursy online i stacjonarne w Kar-Group

Kurs na trenera psów

Kurs na trenera psów / Jak zrobić ?

Pies najlepszym przyjacielem człowieka, o czym przekonujemy się, gdy w naszym życiu pojawia się sympatyczny czworonóg. Jak zapewne wiesz, tresura psów potrafi przynieść niezwykłe efekty, które pozwalają przełamać komunikacyjne bariery i… lepiej żyć. Jeżeli interesuje Cię odbycie profesjonalnego szkolenia dla przyszłych trenerów psów, poznaj kurs, który oferuje firma Kar-Group.

Krótka droga do treningu z psem

Do kogo kieruje się szkolenie z zakresu szkolenia psów? Cóż, grupa docelowa wydaje się bardzo szeroka, ponieważ każdy właściciel nie musi, ale może spróbować swoich sił w charakterze trenera. Niezależnie od rasy psa, warto poznać jego psychikę i zrozumieć pewne zachowania. Wtedy życie pod jednym dachem z czworonogiem staje się przyjemniejsze i łatwiejsze, dla obu stron. Skoro inwestujesz w dobrą karmę, wizyty u psiego fryzjera czy ubrania na zimę lub specjalne atrakcje – być może warto zainwestować również w merytoryczny, ciekawy kurs, który doda Ci doświadczenia.

Szkolenie jest przede wszystkim skierowane do osób, które chcą w jakimś stopniu połączyć karierę zawodową z zachowaniem zwierząt. Dlatego pewne techniki i tajniki treningu mogą przydać się nie tylko przyszłym instruktorom, ale także policjantom, wolontariuszom fundacji, pracownikom schronisk czy przedsiębiorcom z szeroko pojętej branży zoologicznej. Certyfikat ukończenia szkolenia jest cennym dodatkiem do CV i może stać się jednym z korzystnych argumentów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, także zagranicą.

Dokumentacja wydawana przez Kar-Group jest również przygotowywana w języku obcym, by ułatwić zdobywanie pracy poza Polską. Mimo, że szkolenie jest oferowane w trybie online, na dyplomie nie ma o tym żadnej wzmianki. Uzyskujesz pełnoprawny certyfikat profesjonalnej firmy szkoleniowej, a nauka przebiega… na Twoich zasadach!

Po wykupieniu kursu otrzymujesz dostęp do specjalnej platformy e-learningowej. Następnie masz czas, by przygotowywać się do egzaminu wewnętrznego. Notatki możesz przeglądać na komputerze lub urządzeniu mobilnym, a także wydrukować. Kiedy zajmiesz się nauką, zależy to tylko od Ciebie. Nie musisz dojeżdżać na salę wykładową, ale spokojnie, w najlepszych warunkach przygotowujesz się do egzaminu. By go zaliczyć, musisz udzielić przynajmniej 70% poprawnych odpowiedzi. W przypadku niepowodzenia, masz możliwość bezpłatnej powtórki. W krótkim czasie po egzaminie wewnętrznym, który kończy się dla Ciebie pomyślnie, otrzymujesz pakiet dokumentów zaświadczający o ukończeniu kursu. Od tego momentu możesz nim dysponować na rozmowach kwalifikacyjnych, przy załatwianiu interesów lub podkreślając swoje merytoryczne przygotowanie np. na stronie internetowej, blogu lub profilu LinkedIn.

Przydatna nauka o psach

Dla lepszego przygotowania do egzaminu warto zapoznać się z takimi książkami, jak: „Pozytywne szkolenie psów”, „Tresura psów”, „Jak rozmawiać z psem”, „Nosem psa”, „Szkolenie psa” czy „Sekret grzecznego psa” – część z nich jest dostępna online.

Kurs dzieli się na dwa moduły. Pierwszy z nich rozwija takie tematy, jak rodowód psów, psychikę, etapy rozwoju, podstawowe zasady psychologii i wychowania. Dowiadujesz się między innymi, jakie są metody nauczania psów, ich uczucia, a także jak odpowiednio wykorzystywać system nagród i kar, by z jednej strony skutecznie wychowywać, a z drugiej – nie stać się sadystą. W drugim module przygotowano wiedzę przydatną do ustalania hierarchii psa w domowym życiu i uczenia konkretnych komend. W materiale szkoleniowym mowa także o dietetyce psów, która ma wpływ na ich wychowanie, a także o problemach, jakie mogą się pojawić. Dzięki takiemu kształtowi kursu, zgłębiasz wiedzę zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, przygotowując się do profesjonalnego treningu psa.

Kurs na trenera psów / zapraszamy !

Wszystkie kursy dostępne na stronie – link

Kurs na trenera psów

Kurs na trenera psów

Jaki kurs warto zrobić do pracy ?

Obejrzy Video

fraza kluczowa: Kurs na trenera psów, Kurs na trenera psów, Kurs na trenera psów, Kurs na trenera psów, Kurs na trenera psów

Rating: 10.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.