Kurs instruktora sportu online – najlepsze kursy !

Kurs instruktora sportu online

Kurs instruktora sportu online czy warto ? Sport nieustannie się profesjonalizuje niezależnie od aktywności, którą można uprawiać. Przekłada się to na rynek pracy, dlatego jeżeli pragniesz spróbować swoich sił w charakterze instruktora, trenera sportowego – weź udział w specjalnym kursie internetowym, który organizujemy z myślą o Twoich korzyściach!

Instruktor sportowy – pilnie potrzebny

Jeżeli jesteś:

  • nauczycielem WF,

  • byłym lub aktywnym sportowcem,

  • działaczem,

  • pasjonatem wybranej dyscypliny,

  • zakładasz firmę

serdecznie zapraszamy na kurs przygotowujący przyszłych instruktorów do pracy w klubach, akademiach, szkołach, związkach czy organizacjach związanych ze sportem. Zastanawiasz się nad wyborem ścieżki zawodowej? Myślisz o studiach? Wspaniale, ale zacznij od konkretów. Dzięki formule naszego kursu w krótkim czasie otrzymasz certyfikat, który dobrze wygląda w CV, a przy okazji usystematyzujesz wiedzę, zdobędziesz cenne doświadczenie i nabierzesz nowych umiejętności.

W dzisiejszych czasach oczekuje się od młodych ludzi wykształcenia i doświadczenia. Jak to pogodzić? Najlepiej szukać jak najwcześniej zawodowych doświadczeń, a także brać udział w szkoleniach, które certyfikują wiedzę w danym obszarze. Działa to chociażby w świecie sportu. Stąd nasza propozycja kursu dla przyszłych instruktorów. Przekonaj się, że od uzyskania dyplomu i zdobycia wymarzonej pracy dzieli Cię zaledwie kilka kroków!

Kurs instruktora sportu online

Czasy, gdy szkolenia ograniczały się do stacjonarnych spotkań, już dawno minęły. Dziś obok tradycyjnej formy masz do wyboru kursy online, które pozwalają uczyć się w dowolnym czasie i miejscu, niezależnie od tego, czym się zajmujesz i gdzie mieszkasz. Po zapisaniu się na nasz kurs otrzymujesz dostęp do specjalnej platformy e-learningowej, na której znajdują się materiały dydaktyczne. Możesz je wydrukować lub czytać online na komputerze stacjonarnym, laptopie czy urządzeniu mobilnym.

Kurs instruktora sportu online

Od wejścia na platformę do egzaminu może minąć do 60 dni. Do tego czasu powinieneś przystąpić do wewnętrznego egzaminu. Żeby uzyskać certyfikat ukończenia, wystarczy 70% poprawnie zaznaczonych odpowiedzi. Na wszelki wypadek istnieje możliwość bezpłatnej poprawki, ale spokojnie: zaliczenie odnosi się wyłącznie do treści zawartych w materiale dydaktycznym.

Video z naszych kursów online

Podsumowując: jeżeli myślisz o rozwoju swojej sportowej kariery, chcesz uczyć młodszych i mniej doświadczonych – nie zwlekaj, tylko postaw na naukę. U nas w szybkim tempie otrzymujesz potwierdzenie, że jesteś przygotowany do roli trenera. Zdobywasz wiedzę wtedy, kiedy Ci pasuje, na przykład w przerwie od pracy, szkolnej nauki, rodzinnych obowiązków czy w podróży. Wykazujesz swojemu obecnemu lub przyszłemu pracodawcy, że zależy Ci na rozwoju i masz kompetencje do pełnienia zobowiązującej roli instruktora sportowego – w klubie, szkole lub ośrodku. Czas start!

Zapraszamy na kursy instruktorskie do Kar-Group

Rating: 10.0. From 2 votes.
Please wait...