Kurs instruktor siatkówki online i stacjonarnie w Kar-Group

Kurs instruktor siatkówki online
Kurs instruktor siatkówki online

Kurs instruktor siatkówki online i stacjonarnie

Popularność „szczypiorniaka” wśród kolejnych pokoleń Polaków wynika z prostej przyczyny – w tej dyscyplinie, uprawianej zarówno przez kobiety, jak i mężczyzny, zdarzało nam się osiągać sukcesy, a jest to sport wymagający skoordynowania ruchów, intensywnego treningu, pracy nie tylko fizycznej, ale i mentalnej. Dlatego kochając piłkę ręczną, warto pomyśleć o zostaniu instruktorem. Jak pomaga w tym szkolenie Kar-Group?

Do kogo jest kierowany ten kurs

Kurs instruktor siatkówki online
Kurs instruktor siatkówki online

Zapraszamy każdego pasjonata piłki ręcznej, który chciałby się doszkolić, połączyć wiedzę praktyczną z teoretyczną i zdobyć certyfikat przydatny na rynku pracy.

Wiemy, że każdy sport wymaga nie tylko zaangażowania fizycznego, ale również mentalnego oraz intelektualnego. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy chcą rozwijać się nie tylko jako zawodnicy, ale również trenerzy, instruktorzy.

Nasz kurs pozwala zdobyć nie tylko przydatne know-how, ale również cenny punkt do CV. Praca w klubie, związku, szkole, ośrodku sportowym, stowarzyszeniu, akademii? We wszystkich tych miejscach potrzebne jest zarówno doświadczenie, jak i certyfikowane kompetencje.

Wygodna forma, skuteczna nauka

Czy wiesz, że Kar-Group organizuje wiele kursów online, za pośrednictwem specjalnej platformy e-learningowej? Dzięki Internetowi zgłębiasz wiedzę gdzie chcesz i kiedy chcesz, na przykład w podróży czy przerwie od pracy lub obowiązkowych domowych. Dlatego miejsce zamieszkania, wiek, codzienne zajęcia nie mają większego znaczenia.

Po zapłaceniu za kurs (lub jego część) otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej. Wtedy masz 60 dni na to, by zgłębić materiał i przystąpić do egzaminu. 70% poprawnych odpowiedzi na pytania testowe to wystarczający pułap do uzyskania certyfikatu oraz wybranych dyplomów i pamiątek.

Sprawdź zatem, co przygotowaliśmy dla przyszłych i obecnych instruktorów piłki ręcznej.

Obowiązkowy materiał edukacyjny

Aby ukończyć kurs, należy przygotować się do egzaminu, którego pytania wypływają z trzech podstawowych modułów. W pierwszym module znajdują się wszystkie przepisy gry w piłkę ręczną, ale także przykładowy konspekt zajęć dla zawodników. W drugim module jest mowa o znaczeniu bramkarza i specyfice jego pozycji, a także przygotowaniu sprawnościowym oraz przykładowych ćwiczeniach. O pozostałych zawodnikach mowa w trzecim module, w którym jest przedstawiona pozycja obrotowego, ale także podania jednorącz półgórne i chwyty oburącz, jak również trening siłowy ramion.

Dowiedz się więcej

Kursy Kar-Group nie ograniczają się do przekazania podstawowej wiedzy na potrzeby egzaminu wewnętrznego. Każdy kursant otrzymuje dostęp do materiałów dodatkowych. To, czy z nich skorzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie. Zachęcamy, by skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Lekcje dotyczą między innymi: komunikacji interpersonalnej, rozwoju, zarządzania grupą, planowania i prowadzenia zajęć, zasad odżywiania, źródeł energii, norm energetycznych czy diet sportowców.

Oprócz tego zachęcamy do przeczytania następujących książek:

  • Grage Werner – „Trening piłki ręcznej”,

  • Michał Spieszny, Ryszard Tabor, Lidia Walczyk – „Piłka ręczna. Technika, metodyka, podstawy taktyki”.

Dla kursantów jest także przygotowana literatura online – między innymi na temat psychologii sportu, żywienia czy treningu mentalnego.

Kurs instruktor siatkówki online i stacjonarnie

Kurs instruktor siatkówki online
Kurs instruktor siatkówki online

Kurs instruktor piłki siatkowej

Nie tylko na fali sukcesów polskich siatkarzy, tą dyscypliną sportu zaczynają się interesować kolejne roczniki dzieci i młodzieży. Ukończenie profesjonalnego kursu instruktorskiego uatrakcyjnia Twoje CV i pomaga znaleźć pracę w klubie, ośrodku sportu i rekreacji czy szkole. Szkolenie łączy wiedzę praktyczną i teoretyczną.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 

Zanim kupisz wypróbuj za darmo !


Zapisz się na wybrany kurs sportowy pod linkiem:

1. Kurs Trener Personalny
2. Kurs Instruktor Biegania
3. Kurs Instruktor Fitness

Nagrody1blue

 

 

fraza kluczowa: Kurs instruktor siatkówki online,Kurs trener siatkówki online,Szkolenie instruktor siatkówki online,Szkolenie trener siatkówki online,Kurs instruktor siatkówki online,Kurs trener siatkówki online,Szkolenie instruktor siatkówki online,Szkolenie trener siatkówki online,Kurs instruktor siatkówki online,Kurs trener siatkówki online,Szkolenie instruktor siatkówki online,Szkolenie trener siatkówki online

Rating: 10.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.