Kurs e biznesu – najważniejsze informacje w próbce za darmo

Kurs e biznesu

Kurs e biznesu. Przygotowaliśmy darmowy ebook i video.

 

Dwa bonusy !

 I. Odbierz teraz darmową próbkę kursu w formie PDF ! – link

II.  materiał Video ze szkolenia !

Jakub Żuk

Damian Grądzki

Zaletami Internetu w odniesieniu do biznesu z pewnością są: jego innowacyjny charakter oraz poprawa sprawności mechanizmów firm, ich skuteczności oraz elastyczności działania. Firmy mogą wykorzystywać Internet do budowania własnych strategii konkurowania, dzięki którym przedsiębiorstwo będzie się stale rozwijało. Internet wpływa na rywalizację pomiędzy konkurentami.

Stosując technologie informatyczne w firmie można zauważyć jej rozwój i dynamikę działania. Możemy zauważyć różne fazy rozwoju oraz zarządzania w e-biznesie, które obrazuje poniższa tabela:

1

Konkurencyjność e-biznesu Osterwalder oraz Pingeur proponują własne ujęcie konkurencyjnego aspektu e-biznesu, które opiera się na zoptymalizowanych możliwościach sprowadzenia większości strategii do 9 pól biznesowego modelu. Można go zaprezentować w bardzo prosty sposób poprzez ukazanie dwóch wymiarów – kosztów oraz przychodów, a także elementów ich tworzących. Konieczne jest prawidłowe zrozumienie wymagań zasobowych, jakie są niezbędne do tego, by zbudować swoją przewagę na rynku. Ważne jest, by odpowiedzieć sobie szczerze na szereg pytań dotyczących konkurencyjności e-biznesu w aspekcie elementów modelu biznesowego:

kurs e biznesu

kurs e biznesu

Odpowiedzi na powyższe pytania pozwalają na określenie założeń, jakie są niezbędne do tego, by:

– zbudować konkurencyjny model biznesu,
– stworzyć właściwe relacje z wybranymi podmiotami,
– dostarczyć odpowiednie produkty i usługi swoim odbiorcom

Przejście z tradycyjnej formy biznesu do nowoczesnej, elektronicznej wymaga wprowadzenia radykalnych zmian zarówno w samej strategii firmy, procesach jej działania, jak również w kulturze biznesowej. Konieczne jest umiejętne kierowanie rozwojem e-biznesu oraz pracowanie nad zintegrowaniem systemów.

Zmiany w kulturze pracy

Zanim zaczniemy wprowadzać zmiany w firmie konieczne jest dokonanie oceny pracowników pod względem ich przydatności oraz umiejętności do pracy w e-firmie. Dobrze jest pomóc swoim pracownikom zrozumieć zmiany zachodzące w przedsiębiorstwie, a przede wszystkim wiążące się z tym korzyści.

Jeśli w naszej firmie dochodzi do częstych zmian konieczne jest stworzenie zespołu z pracowników, którzy będą przedsiębiorczy, chętni do podejmowania ryzyka oraz wykazujący inicjatywę. W e-biznesie nie ma miejsca na nieelastyczność – trzeba być gotowym na wszelkie pojawiające się szanse. Zadbaj, by mieć pracowników, którzy będą:

kurs e biznesu

Kurs e biznesu

Odbierz teraz darmową próbkę kursu w formie PDF ! – link

Kurs e biznesu

Pełne płatne szkolenie z certyfikatem ukończenia szkolenia.

Kurs e biznesu / wersja rozszerzona z certyfikatem

Kurs Specjalista E-BiznesuKursant może podnieść swoje umiejętności kursem doszkalającym. Dokumenty pomagają w podjęciu pracy i założeniu własnej działalności. Kursy może być refundowany przez lokalny Urząd Pracy. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzymuje dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

Rating: 10.0/10. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.