Aplikacje które wspomogą rozwój osobisty

aplikacje rozwój osobisty

Aplikacje rozwój osobisty

Z jakich aplikacji warto korzystać ?

Jak wiadomo, rozwój osobisty można wspierać na wiele różnych sposobów, między innymi czytając ciekawe poradniki, biorąc udział w szkoleniach lub poznając inspirujących ludzi. Dziś jednak pragniemy przedstawić aplikacje mobilne, czyli podręczne narzędzia coachingowe, które możesz używać na tablecie lub smartfonie, gdziekolwiek jesteś.

Aplikacje rozwój osobisty

1. Ted

Konferencje pod szyldem Ted oraz Tedx to już prawdziwa klasyka – być może miałeś kiedyś okazję uczestniczyć w nich osobiście. Polegają na prelekcjach ekspertów i ciekawych ludzi w różnorodnych dziedzinach. Wystąpienia są rejestrowane i udostępniane w Internecie. Za pomocą aplikacji mobilnej Ted (preinstalowanej czasem w nowych telefonach) masz bezpośredni dostęp do tysięcy inspirujących i ciekawych wykładów, które uczą, bawią i motywują w bardzo przystępnej formule. Doskonałe źródło wartościowej wiedzy.

2. HabitBull

Aplikacja wykorzystuje bardzo prosty, ale skuteczny sposób na motywację: ustawiasz cele, które następnie odhaczasz. Zadanie trzeba wykonywać – inaczej cały cykl zmiany idzie na marne. Swoją misję należy realizować przez 66 dni, a w jej trakcie można obserwować postępy, statystyki i… motywacyjne memy.

aplikacje rozwój osobisty

3. Habitica

Habitica to z kolei apka wprost dla fanów RPG. Tworzysz swojego bohatera – maga, wojownika lub krasnoluda. Walczysz z potworami, tracisz życia, zdobywasz złoto itd. Wszystko zupełnie jak w grze komputerowej, choć że stawka jest całkiem poważna – chodzi o zmianę Twoich nawyków i efektywny rozwój osobisty!

Habitica

4. Rewire

Kolejna aplikacja bazują na odhaczaniu zadań w kalendarzu, tyle że wirtualnym. Wygodna w obsłudze, szczególnie dzięki funkcji przypomnień. Jeżeli w danym dniu nie zrobi się niczego… trzeba zacząć od początku.

5. Coach.me

Kojarzysz porady trenerów personalnych wyłącznie w kontekście płatnych wizyt lub równie drogich seminariów i konferencji? To już przeszłość! Aplikacja Coach.me to gotowa baza podręcznej wiedzy coachingowej, ułatwiająca rozwój osobisty w kontekście zdrowia, pracy, nawyków. Bezpłatny wariant bazuje na poradach społeczności, użytkowników. Wersja płatna gwarantuje zweryfikowane wsparcie merytoryczne prawdziwego coacha. Odnalezienie zagadnień lub sformułowanie własnego problemu to w tej nowoczesnej aplikacji nic trudnego!

6. Memrise

Rozwój osobisty często wiąże się także z nauką języków obcych. Aby rozwinąć swój lingwistyczny talent, nie musisz zapisywać się do szkoły – aplikacja Memrise pozwala na samodzielne postępy w tej materii. Codziennie przypomina o kolejnych lekcjach, które obejmują zarówno gramatykę, jak i słownictwo. W płatnej wersji można korzystać z ćwiczeń dźwiękowych i nauki z native speakerami.

7. In:sight

Niezwykle interesująca aplikacja rozszerzająca wiedzę zgromadzoną w książce „In:sight – droga do mentalnej dojrzałości” autorstwa popularnego Michała Pasterskiego. Aplikacja zawiera moduły skupione wokół codziennego samopoczucia, najczęstszych emocji, coachingowych pytań, życiowych refleksji i inspirującej motywacji. Co istotne, lektura książki nie jest konieczna do wykorzystania funkcjonalności narzędzia, aczkolwiek z pewnością się przydaje.

Powyżej wymieniliśmy tylko 7 różnorodnych, popularnych aplikacji wspomagających rozwój osobisty. W sklepach AppStore oraz Google Play znajdziesz ich jednak znacznie więcej. Wiele z nich pomaga w skutecznej diecie, inne w pobijaniu sportowych rekordów. Jeszcze inne są wariacjami wokół apek, które przedstawiliśmy w dzisiejszym wpisie. Z pewnością odpowiedni wybór pomoże w pokonaniu złych nawyków i wyrobieniu sobie nowych, dających samozadowolenie i satysfakcję.

Jak zachowywać się na rozmowie kwalifikacyjnej ? (darmowy kurs)

Dostęp ograniczony / zapisz się

Jak się zachować na rozmowie kwalifikacyjnej

Prezent od firmy szkoleniowej Kar-Group

Autor: Firma Szkoleniowa Kar-Group

1. szkolenia-kargroup.elk.pl – szkolenia sportowe

2. szkolenia-kargroup.eu – szkolenia doszkalające

3. kursy-edu.net.pl – szkolenia rozwojowe

frazy kluczowe: aplikacje rozwój osobisty, Z jakich aplikacji warto korzystać, rozwojowe aplikacje, aplikacje motywacyjne, aplikacje rozwój osobisty, Z jakich aplikacji warto korzystać, rozwojowe aplikacje, aplikacje motywacyjne, aplikacje rozwój osobisty, Z jakich aplikacji warto korzystać, rozwojowe aplikacje, aplikacje motywacyjne

Rating: 9.5/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.