Jak zostać animatorem czasu wolnego ? Zrób kurs na animatora !

jak zostać animatorem czasu wolnego

Wiesz już, że animator czasu wolnego to zajęcie sprawiające nie tylko mnóstwo frajdy osobom lubiącym zabawę i integrację, ale także praca, na którą istnieje rosnący popyt w Polsce i na świecie. Wszyscy poszukujemy specjalistów potrafiących zagospodarować wolny czas tak dzieciom, jak i uczestnikom wycieczek czy hotelowym gościom. Zostań jednym z nich i zarabiaj pieniądze poprzez zabawę!

Jak zostać animatorem czasu wolnego ?

Profesjonalny kurs doszkalający pozwala Ci nabyć niezbędne kompetencje, uzupełnić dotychczasową wiedzę i uzyskać certyfikat, który ma dużą wartość na rynku pracy.

jak zostać animatorem czasu wolnegoKurs odbywa się stacjonarnie lub przez Internet, co ma wiele praktycznych zalet i daje możliwość zdobycia niezbędnych informacji bez wychodzenia z domu, na przykład poprzez wygodną platformę e-learningową. W trakcie szkolenia dostarczamy Ci wszelkie niezbędne materiały, a jego wartość jest identyczna jak w przypadku kursu stacjonarnego. Na dyplomie nie zawieramy informacji, że szkolenie odbywało się prze Internet.

Uzyskaj kompleksową, poszerzoną wiedzę na temat pracy w charakterze animatora czasu wolnego. Zdobądź certyfikat, zdając egzamin na własnym komputerze! 70% poprawnych odpowiedzi to minimum, dzięki któremu uzyskasz komplet dokumentów – zarówno w języku polskim, jak i zagranicznym (angielskim lub niemieckim), które mogą się przydać podczas poszukiwań pracy na terenie innych państw.

Kariera przez zabawę

Jeśli szukasz pracy w:

  • klubie sportowym,

  • hotelu,

  • szkole,

  • organizacji turystycznej,

lub innym miejscu, w którym potrzebny jest specjalista od aktywizacji osób w wolnym czasie? Zdobądź potwierdzenie swoich naturalnych predyspozycji! Odsłaniamy przed Tobą kulisy praktycznej wiedzy, jednocześnie dostarczając certyfikat, który poprawia Twoje szanse na rozmowie kwalifikacyjnej. Cena szkolenia to 900,00 zł w trybie stacjonarnym i zaledwie 199,00 zł w przypadku wyboru kursu online.

jak zostać animatorem czasu wolnegoJak zostać animatorem czasu wolnego ?

Zapisz się już teraz !

Cena kursu online: 199.00 PLN      zapisz się    struktura kursu

 

No votes yet.
Please wait...

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz